RozrywkaAndrzej i Teresa mają się ku sobie. Wszyscy w "Sanatorium miłości" to widzieli

Andrzej i Teresa mają się ku sobie. Wszyscy w "Sanatorium miłości" to widzieli

Teresa i Andrzej z "Sanatorium miłości" mają się ku sobie
Teresa i Andrzej z "Sanatorium miłości" mają się ku sobie
Źródło zdjęć: © TVP, Kadr z programu

18.01.2021 11:23, aktual.: 03.03.2022 07:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W "Sanatorium miłości" czas seniorom upływa na uściskach, całusach, wyznaniach, romantycznych chwilach i beztroskiej zabawie. Nie wszystkim jednak szał uniesień się podobał. Większość dała się porwać chwili, ale Krystyna liczyła na inny scenariusz.

W "Sanatorium miłości" emocje zamiast opadać, wciąż rosną. W ostatnim odcinku było naprawdę gorąco. W dużej mierze to sprawka Marty Manowskiej, która dobierając atrakcje seniorom, roztoczyła aurę sprzyjającą flirtom i romantycznym spotkaniom.

Jedną z niespodzianek, która czekała na kuracjuszy, była wizyta w teatrze. Tam, dobrani w pary, mogli wybrać z garderoby stroje, w których później pozowali podczas sesji zdjęciowej. Jak podkreśliła prowadząca, seniorzy błyskawicznie dobrali się pod względem sympatii. Nietrudno było domyślić się też, że w parze szybko staną Teresa i Andrzej.

Przystojny senior nie szczędził czułości i zainteresowania koleżance, a przed kamerami przyznał, że to z nią ma najlepszy kontakt i w jej towarzystwie najlepiej się czuje. Sesja zdjęciowa inaczej niż w poprzedniej serii była wykonywana w parach. Seniorzy, zachęcani przez Manowską, puszczali przed aparatem wodze fantazji, a nawet… na sporo sobie pozwalali.

Nawet Manowska była zaskoczona tym, jak chętnie i swobodnie okazywali sobie czułość tuż przed obiektywem. Uściskami i całusami obdarzali się niemal wszyscy, ale emocje wzbudził dopiero Andrzej, który spontanicznie namiętnie pocałował Teresę. Nie było wątpliwości, że para ma się ku sobie, choć Marta nie powstrzymała się i szeroko otworzyła oczy.

A co na to Krystyna, która w poprzednim odcinku nie kryła, że Andrzej podoba się także jej? Przypomnijmy, że gdy została kuracjuszką odcinka, wybrała na randkę właśnie jego. I chociaż spotkanie sprawiło, że zapałała sympatią do kolegi, później nie kryła rozczarowania. Dlatego, że na tańcach… nie chciał bawić się wyłącznie z nią. Miała mu za złe, że tańczył także z Janiną.

Janina z kolei nie kryła przed kamerami, że zachowanie Krysi się jej nie podobało. Podkreśliła, że bardzo lubi koleżankę z turnusu, ale uczuciowe deklaracje i przywiązanie do jednego pana zaledwie po kilku dniach pobytu określiła zachowaniem dziecinnym.

Tymczasem Krysia musiała pogodzić się z tym, że Andrzej nie ustaje w staraniach o Teresę, a sesja zdjęciowa była tego dobitnym przykładem. W momencie, gdy wszyscy wesoło się bawili, nie miała zamiaru ukrywać, że ma popsuty humor, a pozowanie w parze z Edwardem, któremu udzieliła się zabawa, tylko ją złości.

I chociaż senior nie szczędził jej uścisków i całusów, podkreśliła, że to ją tylko bardziej zirytowało. Fakt, że musiała całować się z kolegą przed aparatem, skwitowała z kwaśną miną krótko. "Wolałabym z kim innym".

Wymowna reakcja na niewinną zabawę pokazuje, że Krysia najprawdopodobniej ma zamiar wciąż zabiegać o Andrzeja i nie odpuści rywalizacji. Co na to koleżanki z turnusu, w tym szczególnie Teresa? Przekonamy się niebawem.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (81)
Zobacz także