Trwa ładowanie...
ycipk-12aiyu
Andrus pierwszy raz o odejściu z Trójki: "Oczywiście, że tęsknię" [WIDEO]

Andrus pierwszy raz o odejściu z Trójki: "Oczywiście, że tęsknię" [WIDEO]

Słynny dziennikarz, który przez ponad 20 lat był związany z radiową Trójką, opowiada o ultimatum jakie postawił mu zarząd. Szczerze wyznał dlaczego zdecydował się zakończyć współpracę. Czy rozważa jeszcze powrót do radiostacji? Co dziś zaśpiewałby Wojciechowi Mannowi? Zdradził to w rozmowie z Michałem Dziedzicem z WP Gwiazdy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-12aiyu

W połowie października media obiegła wiadomość, że Artur Andrus, od lat współpracujący z Trójką i TVN 24 stanął przed ultimatum pracy w jednej ze stacji. Andrus z radiową Trójką był związany od 1994 r. Zasłynął jako redaktor "Powtórki z rozrywki", "Trójki pod Księżycem" oraz "Teraz śmieszniej", a ostatnio "Akademii rozrywki".

Podobna sytuacja dotknęła Roberta Kantereita, który również współpracował jednocześnie z PR i TVN24. Dziennikarz prowadził dotąd poranny program w stacji - "Wstajesz i wiesz". Podjął taką samą decyzję jak Andrus.

ycipk-12aiyu

Później w audycji Wojciecha Manna, Piotr Bukartyk zaśpiewał piosenkę na temat słynnych dziennikarzy Trójki. Tekst utworu odnosił się do personalnych czystek, jakie odbywają od dłuższego czasu w mediach publicznych.

- Hej hej hej, hej hej hej, co i raz jest nas tu mniej. Że nie wspomnę o Arturze, który nie wytrzymał dłużej. Jeśli wszystko jest all right, to gdzie jest Robert Kantereit? - śpiewał Bukartyk. Na temat radiowej Trójki padły natomiast słowa - Rodzaj propagandowej tubki, której wciąż spadają słupki

ycipk-12aiyu

Fani Trójki wciąż nie mogą się pogodzić z odejściem Andrusa. Co on ma do powiedzenia na ten temat? Koniecznie zobacz wideo.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-12aiyu

ycipk-12aiyu
ycipk-12aiyu