Trwa ładowanie...

"Ameryka Express". Zwiastun zdradza, kto odpadnie w pierwszym odcinku?

Wkrótce TVN pokaże kolejną edycję programu "Ameryka Express". Fani produkcji dopatrzyli się w zwiastunie pewnej nieprawidłowości.

Share
"Ameryka Express". Zwiastun zdradza, kto odpadnie w pierwszym odcinku?
Źródło: Materiały prasowe
d3xq46p

Podróżnicze show z celebrytami pojawi się ponownie na antenie TVN 4 marca. "Ameryka Express" zyskało nową prowadzącą Darię Ładochę. Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznej śmierci męża pozostaje na urlopie. Choć decyzję o odejściu z programu ponoć podjęła już rok temu.

Zobacz: Julia Wieniawa zdradziła, czy weźmie udział w "Azja Express"!

W drugiej edycji udział wezmą: żona Hollywood Iwona Benjamin z mężem Reggiem, bracia Grzegorz i Rafał Collins, Paweł Deląg z Dariuszem Lipką, Małgorzata Heretyk z ukochanym Ernestem Musiałem, Patrycja Markowska z Żanetą Luberą, przyjaciółki Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, Grażyna Wolszczak z synem Filipem i koledzy Marcin "Różal" Różalski z Bartoszem Fabińskim. Uczestnicy odwiedzą gorącą Gwatemalę i niebezpieczną Kolumbię.

d3xq46p

Na stronie programu pojawił się pierwszy zwiastun "Ameryka Express". Na Facebooku opatrzono go zdjęciem z 14 osobami, co zdradza, kto odpadł w pierwszym odcinku. Stacja TVN po komentarzach internautów zrehabilitowała się i usunęła post. Zaliczyli niezłą wpadkę, promując program zdjęciami z drugiego odcinka.

Podobnie zresztą dzieje się w wideo. Pojawia się tam kadr uczestników w biegu, na którym widać tylko 7 osób. Prawdopodobnie jedna osoba z pary musiała dobiec do swojego towarzysza. Producenci mogą jednak odetchnąć z ulgą, gdyż na urywku wideo nie da się rozpoznać twarzy. Co innego na zdjęciu, które internauci zdążyli skopiować.

Usunięte zdjęcie z 14 uczestnikami show. Facebook.com
Usunięte zdjęcie z 14 uczestnikami show. Źródło: Facebook.com

Uważni obserwatorzy dostrzegli, że na fotce brakuje Patrycji Markowskiej. Czyżby to ona miała odpaść już w pierwszym odcinku "Ameryka Express"? Stacja TVN nie skomentowała sprawy.

d3xq46p

Podziel się opinią

Share
d3xq46p
d3xq46p