Trwa ładowanie...
d19xlza

"Ameryka express". Udział w programie uczestnicy mogli przypłacić życiem

Telewizyjne show potrafią wprawić widzów w osłupienie. Zwłaszcza wtedy, gdy na ekranie pokazane są naprawdę niebezpieczne sceny. A właśnie takie możemy zobaczyć w zwiastunie "Ameryka Express".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Uczestnicy programu mogli znaleźć się w prawdziwym niebezpieczeństwie.
Uczestnicy programu mogli znaleźć się w prawdziwym niebezpieczeństwie. (Materiały prasowe)
d19xlza

Pierwszy odcinek nowego sezonu "Ameryka Express" wyemitowany zostanie 5 września na antenie TVN. W programie weźmie udział kilka znanych osób, np. Lara Gessler, Filip Chajzer, Zygmunt Chajzer, Magda Steczkowska, czy Tomasz Karolak. Prowadzącą program jest Agnieszka Woźniak-Starak.

Kiedy stacja pokazał zwiastun, fani nieco się zmartwili. Widać w nim bowiem, jak autobus, w którym mieli być uczestnicy, spadł w przepaść. "Wiecie, że ten autobus, którym chcieliście jechać, spadł w przepaść? Miał wypadek" – słyszymy w zwiastunie.

d19xlza

W rozmowie z "Plejadą" Woźniak-Starak wyjaśniła całą sytuację. – To był jeden z najtrudniejszych dla nas dni. Musieliśmy przedostać się nad przełęczą na wysokości 4700 metrów. Jechaliśmy tę drogę 7 godzin. Tę samą drogę musieli pokonać uczestnicy. Mieli złapać rejsowy autobus, który przewozi miejscową ludność. Ten autobus rzeczywiście spadł w przepaść. Wtedy chcieli zrezygnować z programu. Ktoś nad nimi musi czuwać, że jednak nie wsiedli do tego autobusu – mówiła.

Celebrytka dodała też, że jej samej również było bardzo trudno. – Ja po raz pierwszy miałam takie kryzysy. I przyznam, że dzwoniłam do domu z płaczem, że jest tak ciężko i chciałabym już wracać – skomentowała.

Choć sytuacja była naprawdę niebezpieczna, to na szczęście uczestnikom nic się nie stało.

d19xlza

Jesteście ciekawi, co jeszcze wydarzyło się podczas nagrywania programu?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d19xlza

Podziel się opinią

Share
d19xlza
d19xlza