Qaqwqwrqw

Ameryka Express - Tomasz Karolak odpadł z programu. Wytrzymał zaledwie tydzień

To miała być przygoda życia. Niestety, Tomasz Karolak błyskawicznie pożegnał się z programem i po zaledwie 7 dniach wrócił do domu. Nici z wielkiej kariery w TVN.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Karolak jako pierwszy odpadł z "Ameryka Express"
Tomasz Karolak jako pierwszy odpadł z "Ameryka Express" (ONS.pl)
Qaqwqwrqw

Już jesienią wystartuje kolejna edycja programu "Ameryka Express" (wcześniej "Azja Express"). Tym razem akcja przeniosła się do Ekwadoru i Peru, a meta została usytuowana w Cuzco.

Wśród uczestników, którzy walczyć będą o przetrwanie za jedynie dolara dziennie, znalazł się Tomasz Karolak z kolegą Jakubem Urbańskim. Jak donosi jednak "Super Express", panowie jako pierwsi pożegnali się z wizją głównej wygranej. W show wytrzymali zaledwie tydzień. Od początku zresztą szczęście omijało ich szerokim łukiem.

Zobacz też: Lara Gessler o "hardkorze" w "Ameryka Express". "Nikt się tego nie spodziewał"

Qaqwqwrqw

Już pierwszego dnia obaj spóźnili się na samolot i dołączyli do reszty ekipy oraz uczestników jako ostatni. Później, jak się okazało, nie radzili sobie z ekstremalnym podróżowaniem po Ekwadorze i jedzeniem egzotycznie brzmiących potraw. Mieli też problem z łapaniem tzw. stopa. Wszystko więc wskazuje na to, że Karolak stworzony jest do życia w wielkim mieście, a w Warszawie czuje się jak ryba w wodzie.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw