Trwa ładowanie...

Znamy oficjalną listę uczestników "Ameryka Express"

Zakończyły się zdjęcia do nowej odsłony podróżniczego reality „Ameryka Express”. Tym razem trasa wyścigu wiodła przez dwa państwa Ameryki Południowej: Ekwador i Peru.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Znamy oficjalną listę uczestników "Ameryka Express"Źródło: Materiały prasowe
d3p2qx4

Uczestnicy mieli do pokonania prawie 3000 km, a największa wysokość na której wykonywane było zadanie wynosiła ponad 4900 m n.p.m. Na najwytrwalszych czekała meta w Cuzco.

Do Ameryki Południowej wyruszyło osiem par: Filip Chajzer wraz z ojcem Zygmuntem Chajzerem, Aleksandra Domańska z bratem Dawidem Domańskim, Tomasz Karolak wraz z kolegą Jakubem Urbańskim, duet „Fit Lovers”: Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Maciej Musiałowski wraz z koleżanką Anną Małysą, Magda Steczkowska z mężem Piotrem Królikiem, Lara Gessler i jej przyjaciel Piotr Sałata i Katarzyna Meller z przyjaciółką Moniką Zagajewską.

Na miejscu czekały na nich ogromne różnice wysokości i temperatur oraz zadania, które wymagały od nich sprawności, sprytu, a czasem anielskiej cierpliwości. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją siłę w wybranych przez siebie duetach jak i poza nimi. Czekały na nich niespodzianki, których nie było w poprzednich edycjach. To, co pozostało niezmienne to prowadząca, w tej roli po raz kolejny wystąpiła: Agnieszka Woźniak – Starak.

d3p2qx4

Program „Ameryka Express” pojawi się na antenie TVN jesienią 2018.

ZOBACZ TAKŻE: Gessler dementuje udział w "Azja Express": "Musiałabym mieć poczucie, że czemuś to służy"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3p2qx4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p2qx4
d3p2qx4