Trwa ładowanie...
d925if3

Podróż pełna sprzeczek. Zygmunt i Filip Chajzerowie wezmą udział w "Azji Express"

Producenci programu zadbali o urozmaicenie. Oprócz aktorów i gorących nazwisk showbiznesu, w ekipie znajdą się prezenterzy telewizyjni, którzy tym razem nie będą prowadzić show, lecz staną się jego bohaterami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Jak wyglądają relacje ojca z synem? Przekonamy się za kilka miesięcy
Jak wyglądają relacje ojca z synem? Przekonamy się za kilka miesięcy (Facebook.com, Fot: Filip Chajzer)
d925if3

To już kolejny tytuł, w którym ojciec i syn wezmą udział. Obaj, w 2013 r. prowadzili audycję "Chajzer kontra Chajzer” w radiu "Złote Przeboje", gdzie sprzeczali się o to, gdzie spędzić wakacje. Tym razem nie będą sprzeczać się o cel podróży, bo cel jest znany: Peru, Boliwia i Wenezuela. Widzowie będą mieli zatem okazję sprawdzić, jak wyglądają relacje rodzinnego duetu i potwierdzić lub obalić tezę, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu.

Dla starszego prezentera, który znany jest głównie z programu "Idź na całość" będzie to doskonała okazja, by pokazać się młodszej widowni. Natomiast dla Filipa, wyjazd będzie nie lada wyzwaniem. 34-letni prezenter wraz z partnerką, Małgorzatą Walczak w październiku ubiegłego roku po raz pierwszy zostali rodzicami.

Oprócz ojca i syna, w "Azji Express" wystąpią: Tomasz Karolak, Lara Gessler, Magda Steczkowska i Maciej Musiałowski. Najnowsza edycja zostanie wyemitowana w jesiennej ramówce TVN.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d925if3

Podziel się opinią

Share
d925if3
d925if3