Podróż pełna sprzeczek. Zygmunt i Filip Chajzerowie wezmą udział w "Azji Express"

Podróż pełna sprzeczek. Zygmunt i Filip Chajzerowie wezmą udział w "Azji Express"
Źródło zdjęć: © Facebook.com | Filip Chajzer

30.03.2018 13:05, aktual.: 30.03.2018 13:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Producenci programu zadbali o urozmaicenie. Oprócz aktorów i gorących nazwisk showbiznesu, w ekipie znajdą się prezenterzy telewizyjni, którzy tym razem nie będą prowadzić show, lecz staną się jego bohaterami.

To już kolejny tytuł, w którym ojciec i syn wezmą udział. Obaj, w 2013 r. prowadzili audycję "Chajzer kontra Chajzer” w radiu "Złote Przeboje", gdzie sprzeczali się o to, gdzie spędzić wakacje. Tym razem nie będą sprzeczać się o cel podróży, bo cel jest znany: Peru, Boliwia i Wenezuela. Widzowie będą mieli zatem okazję sprawdzić, jak wyglądają relacje rodzinnego duetu i potwierdzić lub obalić tezę, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu.

Dla starszego prezentera, który znany jest głównie z programu "Idź na całość" będzie to doskonała okazja, by pokazać się młodszej widowni. Natomiast dla Filipa, wyjazd będzie nie lada wyzwaniem. 34-letni prezenter wraz z partnerką, Małgorzatą Walczak w październiku ubiegłego roku po raz pierwszy zostali rodzicami.

Oprócz ojca i syna, w "Azji Express" wystąpią: Tomasz Karolak, Lara Gessler, Magda Steczkowska i Maciej Musiałowski. Najnowsza edycja zostanie wyemitowana w jesiennej ramówce TVN.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także