Trwa ładowanie...

"Ameryka Express". Paweł Deląg z synem pojawi się w nowym sezonie programu

"Ameryka Express" wraca na ekrany telewizorów na wiosnę 2020 r. W kolejnym sezonie zobaczymy m.in. Pawła Deląga wraz z synem Pawłem Juniorem.

"Ameryka Express". Paweł Deląg z synem pojawi się w nowym sezonie programuŹródło: ONS.pl
d3asyq5
d3asyq5

"Ameryka Express". Paweł Deląg wraz z synem w nowym sezonie programu

Nowe odcinki "Ameryka Express" zapowiadane są na wiosnę 2020 r. Kolejna edycja odbędzie na terenie egzotycznej Kolumbii. Wśród zapowiedzianych gwiazd znajdują się mi.in.: Grażyna Wolszczak, Marcin "Różal" Różalski, Karolina Pisarek oraz Rafał i Grzegorz Collinsowie. Dołączą do nich również Paweł Deląg oraz jego syn Paweł Junior.

Obecność Pawła Deląga może być jednak dość niezręczna. W programie bowiem prawdopodobnie ma pojawić się Patrycja Markowska, która w przeszłości była związana z aktorem. Para spotykała się ze sobą ponad 15 lat temu. Piosenkarka miała zaledwie 22 lata i dopiero rozpoczynała karierę.

"Ameryka Express". O czym jest program?

"Ameryka Express" to polski program telewizyjny typu reality show emitowany na antenie TVN od 7 września 2016 do 28 listopada 2018, oparty na niderlandzko-belgijskim formacie "Peking Express".

d3asyq5

W programie bierze udział osiem par, w których skład wchodzili postacie polskiego show-biznesu oraz ich przyjaciele. Uczestnicy wyruszają w podróż za granicę. W każdym z państw musieli przebyć wyznaczoną trasę, dysponując budżetem w kwocie jednego dolara na dzień na osobę.

ZOBACZ TAKŻE: Paweł Deląg zajada loda w białym BMW wartym 400 tysięcy złotych

d3asyq5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3asyq5