Trwa ładowanie...

"Ameryka Express". Patrycja Markowska dostała wyjątkowy list od jednego z mieszkańców

Emisja "Ameryka Express" trwa w najlepsze. Show mimo pandemii jest emitowane cały czas. Widzowie mogą oglądać przygody, jakie spotkały gwiazdy w Ameryce Południowej. O jednej napisała teraz Patrycja Markowska.

"Ameryka Express". Patrycja Markowska dostała wyjątkowy list od jednego z mieszkańcówŹródło: Instagram
d16qzgp
d16qzgp

Trwa kolejna edycja "Ameryka Express". Tę prowadzi Daria Ładocha. W show wykrystalizowali się już pierwsi faworyci wyścigu, sporo emocji wzbudza też Marcin Różalski, o czym pisaliśmy wam w jednym z poprzednich tekstów. Dla wszystkich uczestników "Ameryka Express" to z pewnością przygoda życia, a najgłośniej opowiada o tym Patrycja Markowska. Jest oczarowana tym, co ją spotkało. Pochwaliła się jedną historią, której nie pokazały kamery.

Zobacz: Producenci seriali spokojni mimo koronawirusa

Choć Patrycja Markowska mierzy się z wyzwaniami produkcji w parze z Żanetą Luberą, to w jednym odcinku była sparowana z Dariuszem Lipką - partnerem Pawła Deląga w wyścigu. Patrycję i Darka spotkała przygoda, która pewnie zostanie w ich pamięci na bardzo długo.

d16qzgp

Artystka opublikowała na swoim instagramowym profilu dwa zdjęcia. Na jednym widzimy list, jaki dostała od mężczyzny, który przyjął ją i Darka pod swój dach. Na drugim zdjęciu widać gościnnych i pomocnych domowników.

"Kiedy byliśmy z Darkiem w parze, przyjął nas pod dach pewien kierowca tuk-tuka z rodziną. Poznaliśmy ich, kiedy śpiewali pod kościołem. Potem zaśpiewałam dla nich w domu 'Świat się pomylił'" - wspomina Markowska.

"Nawiązała się między nami jakaś fajna więź. Pan domu siedział do późna przy stole coś pisząc. Rano wręczył nam list przetłumaczony na język polski..." - pisze.

W liście jest sporo błędów, ale nie trudno zrozumieć przesłanie: "to nie był przypadek, że do nas przyszłaś".

Edy, jak podpisał się pod listem mężczyzna, zadał sobie trudu i przetłumaczył krótki cytat z Biblii. "Jezus Chrystus uratował nas dla swojej wielkiej miłości i może cię zbawić" - napisał Markowskiej.

d16qzgp

Nic dziwnego, że postanowiła się tym podzielić. Artystka nie raz już przyznała, że dla niej wyjazd do Ameryki Południowej był ogromną przygodą, ale przede wszystkim inspiracją do tworzenia nowej muzyki.

"Wzruszyłam się. Ty to masz szczęście do spotykania dobrych ludzi na swej drodze" - skomentowała celnie jedna z internautek.

d16qzgp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16qzgp