Trwa ładowanie...
dcidwqd
Informacja prasowa
eurowizja

Alicja Szemplińska komentuje odwołanie Konkursu Piosenki Eurowizji

65. Konkurs Piosenki Eurowizji, który miał się odbyć w Rotterdamie, został odwołany z powodu pandemii koronawirusa. Reprezentantka Polski Alicja Szemplińska odniosła się do tej decyzji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alicja Szemplińska miała reprezentować Polskę podczas Eurowizji
Alicja Szemplińska miała reprezentować Polskę podczas Eurowizji (ONS.pl)
dcidwqd

Konkurs Piosenki Eurowizji miał odbyć się 12, 14 i 16 maja w Rotterdamie pod hasłem przewodnim "Open Up!". Informacja o odwołaniu europejskiej imprezy pojawiła się na stronie organizatora. W oświadczeniu czytamy m.in.:

"Prosimy o cierpliwość, gdyż pracujemy nad dalszymi krokami wynikającymi z tej bezprecedensowej decyzji i cierpliwie czekamy na kolejne wiadomości w nadchodzących dniach i tygodniach.

W tym czasie chcielibyśmy podziękować gospodarzom w Holandii oraz 41 publicznym nadawcom, którzy tak ciężko pracowali przy planowaniu tegorocznej edycji. Nasze serca są złamane z powodu odwołania Konkursu Piosenki Eurowizji, jednak jesteśmy pewni, że cała eurowizyjna rodzina wciąż będzie zapewniać sobie wzajemnie wsparcie i dużo miłości w tym jakże trudnym czasie".

Alicja Szemplińska, polska reprezentantka, postanowiła skomentować tę decyzję.

dcidwqd

"Kochani! Spełnił się niestety najgorszy scenariusz i tegoroczna Eurowizja Rotterdam 2020 została odwołana. Powód jest wszystkim bardzo dobrze znany. Zdrowie jest jedno, więc dbajmy o nie jak potrafimy najlepiej! Teraz wracam do studia, aby nagrywać kolejne utwory i będę Was informować na bieżąco o postępie moich prac. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i ściskam w tym niełatwym dla nas czasie!" - napisała na swoich profilach na Instagramie i Facebooku.

dcidwqd

Podziel się opinią

Share
dcidwqd
dcidwqd