Alicja Szemplińska komentuje odwołanie Konkursu Piosenki Eurowizji

Alicja Szemplińska komentuje odwołanie Konkursu Piosenki Eurowizji
Źródło zdjęć: © ONS.pl

19.03.2020 07:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

65. Konkurs Piosenki Eurowizji, który miał się odbyć w Rotterdamie, został odwołany z powodu pandemii koronawirusa. Reprezentantka Polski Alicja Szemplińska odniosła się do tej decyzji.

Konkurs Piosenki Eurowizji miał odbyć się 12, 14 i 16 maja w Rotterdamie pod hasłem przewodnim "Open Up!". Informacja o odwołaniu europejskiej imprezy pojawiła się na stronie organizatora. W oświadczeniu czytamy m.in.:

"Prosimy o cierpliwość, gdyż pracujemy nad dalszymi krokami wynikającymi z tej bezprecedensowej decyzji i cierpliwie czekamy na kolejne wiadomości w nadchodzących dniach i tygodniach.

W tym czasie chcielibyśmy podziękować gospodarzom w Holandii oraz 41 publicznym nadawcom, którzy tak ciężko pracowali przy planowaniu tegorocznej edycji. Nasze serca są złamane z powodu odwołania Konkursu Piosenki Eurowizji, jednak jesteśmy pewni, że cała eurowizyjna rodzina wciąż będzie zapewniać sobie wzajemnie wsparcie i dużo miłości w tym jakże trudnym czasie".

Alicja Szemplińska, polska reprezentantka, postanowiła skomentować tę decyzję.

"Kochani! Spełnił się niestety najgorszy scenariusz i tegoroczna Eurowizja Rotterdam 2020 została odwołana. Powód jest wszystkim bardzo dobrze znany. Zdrowie jest jedno, więc dbajmy o nie jak potrafimy najlepiej! Teraz wracam do studia, aby nagrywać kolejne utwory i będę Was informować na bieżąco o postępie moich prac. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i ściskam w tym niełatwym dla nas czasie!" - napisała na swoich profilach na Instagramie i Facebooku.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także