ycipk-2z5h72

Aleksandra Domańska rozbawiła fanów. "Witam was ja, nowa prowadząca"

Poprzednia edycja programu "Ameryka Express" odbiła się szerokim echem. Jedną z najbardziej komentowanych uczestniczek była właśnie Aleksandra Domańska. Aktorka postanowiła zrobił swoim fanom niespodziankę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domańska wygrała drugą edycję "Ameryka Express"
Domańska wygrała drugą edycję "Ameryka Express" (East News, Fot: East News)
ycipk-2z5h72

Aleksandra Domańska wzięła udział w "Ameryka Express" i ostatecznie wygrała tę edycję programu. Aktorka po każdym odcinku wywoływała lawinę komentarzy. Jedni ją kochali, drudzy nienawidzili. Domańska nie kryła swoich emocji w show TVN. Płakała, marudziła i wielokrotnie chciała zrezygnować z programu w trakcie jego trwania. Wyszło tak, że wygrała, pokonując kilka innych celebryckich par.

ZOBACZ TAKŻE: "Podatek od miłości" - zwiastun

ycipk-2z5h72

Jak się okazuje, kolejnej edycji nie poprowadzi już Agnieszka Woźniak-Starak. - Aktualnie szukamy osoby, która mogłaby zastąpić Agnieszkę w programie "Ameryka Express". Agnieszka poprowadzi "Big Brothera", dlatego nie ma możliwości, aby poprowadziła też drugi format. Nagrania do obu formatów pokrywają się. Kiedy ekipa będzie wyjeżdżała z kraju na zdjęcia, rozpoczną się zdjęcia do "Big Brothera" - zdradził dyrektor programowy stacji Edward Miszczak. I o ile jeszcze nie podana następczyni prowadzjacej, Domańska opublikowala zabawne wideo na swoim Instagramie.

- Witajcie w nowym sezonie "Ameryka Express". Witam was ja, nowa prowadząca oraz osiem par - powiedziała w swoim stylu.

Wideo wywołało sporo komentarzy. Jedni nie mogli powstrzymać się od śmiechu, inni zaczęli domyślać się, że gwiazda poprowadzi show TVN i postanowili pogratulować. "Tak się cieszę" - skomentowała Aleksandra Domańska.

ycipk-2z5h72

Myśliście, że to właśnie Domańska będzie zastępowała Woźniak-Starak?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2z5h72

ycipk-2z5h72
ycipk-2z5h72