Trwa ładowanie...

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzieliła się przykrym doświadczeniem. Została okradziona

Agnieszka i Wojtek dali się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Dzięki show nagle stali się popularni. Ostatnio świeżo upieczoną żonę spotkała bardzo nieprzyjemna sytuacja.

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzieliła się przykrym doświadczeniem. Została okradzionaŹródło: YouTube
d2uubpn
d2uubpn

Agnieszka i Wojtek są jedną z dwóch par, które zdecydowały się na wspólne życie po udziale w najnowszej edycji programu. Od początku uchodzili za dobrze dobraną przez ekspertów parę i cieszyli się dużą sympatią widzów. Po finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" założyli też kanał na YouTubie, na którym opowiadają o swoim życiu.

ZOBACZ: Wyjątkowy czas dla Anity ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Ponieważ zakochani na bieżąco relacjonują swoje życie w mediach społecznościowych, wiemy, co się u nich dzieje. Agnieszka dzieli się nie tylko tymi szczęśliwymi chwilami, ale też przykrymi zdarzeniami takimi jak ostatnio.

Kobieta padła ofiarą przestępstwa - ktoś ukradł jej tablice rejestracyjne samochodu.

- Wiecie co wam powiem, właśnie sobie szłam do samochodu, jadąc do pracy... Podchodzę pod auto, okazuje się, że nie mam tablic rejestracyjnych. Ktoś mi ukradł z przodu i z tyłu, więc komuś, kto zatankował na moje auto i odjechał ze stacji benzynowej, życzę bardzo miłego dnia, bo ja mam teraz szereg spraw do załatwienia – relacjonowała na Instagramie.

d2uubpn

Sytuacja przysporzyła jej wiele problemów. Teraz musi załatwić kilka spraw w urzędzie. Na razie nie wiadomo, czy sprawca poniesie jakiekolwiek konsekwencje swojego zachowania.

d2uubpn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uubpn