Trwa ładowanie...
depihaq

Poruszające wyznanie. Otworzyła się przed fanami

Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznała, że kiedyś miała styczność z depresją. Opowiedziała o tym w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poruszające wyznanie. Otworzyła się przed fanami
(Materiały prasowe)
depihaq

Nie da się ukryć, że program "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest hitem stacji TVN7. Widzowie chętnie angażują się w losy par, które decydują się na ślub z nieznajomą osobą. Pary młode szybko zyskują popularność wśród Polaków, a każdy ich krok po zakończeniu show, wzbudza zainteresowanie.

Agnieszka Łyczakowska jest jedną z najbardziej lubianych uczestniczek czwartej edycji. Wydaje się, że razem z Wojtkiem są idealnie dobrani i miło się na nich patrzy. Kobieta postanowiła wykorzystać ostatnio swoją popularność i opowiedziała o depresji.

ZOBACZ: Eksperci zachęcają do oglądania "Ślubu od pierwszego wejrzenia": "Wszystkie pary się rozstały"

Okazuje się, że do Agnieszki zwróciła się ostatnio pewna licealistka, która jest zaangażowana w projekt na temat tej choroby. Rozmowa z dziewczyną skłoniła uczestniczkę show do opowiedzenia o tym na Instastory.

depihaq

- Uważam, że temat depresji jest jeszcze w naszym społeczeństwie tematem tabu. Ważne jest, abyśmy nie przechodzili obok tego tematu obojętnie i obok osób, które są dotknięte depresją - powiedziała.

Przeczytaj: "Ślub od pierwszego wejrzenia": pary zaczęły się docierać. Pojawiły się pierwsze rozterki

Przyznała też, że sama spotkała się z tą chorobą, ale nie zdradziła, czy sama się z nią zmagała, czy ktoś z bliskich.

- Temat ten może dotknąć każdego z nas. Mnie też on kiedyś dotknął.

depihaq

Na koniec Agnieszka Łyczakowska zaapelowała do swoich fanów, aby byli bardziej uważni na ludzi, którzy są dookoła nich.

- Dobrze by było, gdybyśmy byli bardziej wyrozumiali dla siebie i mieli więcej empatii dla ludzi wokół nas. To nie boli, a świat staje się lepszy .

depihaq

Podziel się opinią

Share

depihaq

depihaq