Agnieszka z "Rolnik szuka żony" wygina się na siłowni. Fani patrzą na jedno

Agnieszka nie znalazła miłości w "Rolnik szuka żony"
Agnieszka nie znalazła miłości w "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © Instagram

15.02.2021 13:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka już nie płacze po miłosnej porażce w "Rolnik szuka żony". Otrząsnęła się i znów jest gotowa, by znaleźć tego jedynego. Pomóc jej w tym mają zdjęcia, które publikuje na swoim profilu na Instagramie. Choć nie wiemy, czy to dobra metoda, pewnym jest, że na dobre przykuła uwagę internautów.

Martyna, Agnieszka i Magdalena zgłosiły się do 7. edycji "Rolnik szuka żony", bo zakochały się w Dawidzie. Ale nie w życiu na gospodarstwie. I jak się później okazało, w Dawidzie też nie do końca. Jedna po drugiej dawały załamanemu farmerowi kosza i wracały do domu. Jako pierwsza na ten krok zdecydowała się Agnieszka. Wszystko dlatego, że pierwszego wieczoru rolnik poświęcił Martynie, jej zdaniem, za dużo czasu. Poirytowana sytuacją nastawiła przeciwko Dawidowi Magdę, po czym oświadczyła, że wyjeżdża. W finałowym odcinku dziewczyna co prawda przeprosiła za swoje zachowanie i stwierdziła, że żałuje podjętej decyzji, ale u widzów niesmak pozostał.

Kilka miesięcy po programie Agnieszka odzyskała spokój i... grono fanów. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 6 tys. osób, które łakną o niej nowych informacji jak kania dżdżu.

Możemy wam zdradzić, że dziewczyna wciąż jest studentką dziennikarstwa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Prywatnie jest singielką i nieustannie wierzy, że znajdzie miłość swojego życia. Być może w tych poszukiwaniach pomogą jej niedawno opublikowane zdjęcia, na których pozuje w obcisłym stroju sportowym.

Część osób zazdrościła, że dziewczyna znalazła otwartą siłownię (oficjalnie tego typu obiekty są zamknięte ze względu na pandemię koronawirusa), ale zdecydowana większość zachwycała się zgrabną sylwetką uczestniczki "Rolnik szuka żony".

"Ideał!", "Wow, ogień", "Super figura", "Pięknie wyglądasz" - czytamy w komentarzach. A jak wam się podoba?

Oglądaj najnowsze odcinki "Rolnik szuka żony" w WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także