Agnieszka Woźniak-Starak nie będzie promować TVN‑u

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do telewizji
Agnieszka Woźniak-Starak wraca do telewizji
Źródło zdjęć: © ONS

03.09.2020 14:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy w telewizji. Wraz z Ewą Drzyzgą będzie prowadzić "Dzień Dobry TVN". Nie ma jednak zamiaru wracać do show-biznesu na dobre. Planuje ograniczyć medialną aktywność.

W "Dzień Dobry TVN" ostatnio zaszło sporo zmian. Najpierw Piotr Kraśko przeniósł się z programu śniadaniowego do "Faktów", później z pracy zrezygnowała Kinga Rusin. Szef stacji musiał więc znaleźć kogoś na miejsce tej dwójki. Okazało się, że zastąpią ją Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak. Internauci kibicują tej parze. Nie spodziewali się, że Woźniak-Starak po roku przerwy wróci do show-biznesu z impetem.

Ta jednak ma inny pomysł na swoją karierę. - Dyskutując o prowadzeniu "Dzień Dobry TVN" z Edwardem Miszczakiem, Agnieszka zastrzegła, że nie chce się angażować w zwyczajową promocję formatu, która polega na udzielaniu wywiadów, sesjach, okładkach i eventach. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że dla kolorowej prasy to byłaby doskonała okazja do pytań o jej życie prywatne, a z oczywistych względów nie chce na ten temat rozmawiać i w ten sposób promować swojej pracy. Być może zdecyduje się na jeden duży wywiad, gdy uzna, że jest na to gotowa, ale póki co, tabloidy będą musiały obejść się smakiem. Jeśli ktoś będzie chciał zobaczyć i usłyszeć jak sobie radzi, będzie musiał włączyć telewizor - zdradziła w rozmowie z Plotkiem osoba z produkcji programu.

TVN przystał na jej prośbę i nie ma z tym problemu: - W stacji wszyscy rozumieją sytuację i w pełni szanują jej wybory. Ewa Drzyzga zadeklarowała, że weźmie ciężar promocyjny na siebie i to kolejny dowód na to, że mimo iż ten duet jeszcze nie zadebiutował na antenie, to już jest zgrany. Agnieszka pojawi się jednak w sesji zdjęciowej z okazji 15-lecia "Dzień Dobry TVN" w jednym z kolorowych magazynów z całą ekipą śniadaniówki. Co będzie dalej, czas pokaże – dodał informator Plotka.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także