ycipk-1otdyj

Agnieszka Woźniak-Starak. Kim jest żona Piotra Woźniaka-Staraka?

Agnieszka Woźniak-Starak jest dziennikarką i prezenterką TVN. Wcześniej związana była z Telewizją Polską. Prywatnie jest żoną Piotra Woźniaka-Staraka, jednego z najbogatszych Polaków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Woźniak-Starak jest dziennikarką i prezenterką TVN
Agnieszka Woźniak-Starak jest dziennikarką i prezenterką TVN (East News)
ycipk-1otdyj

Agnieszka Woźniak-Starak (z domu Szulim) urodziła się 15 kwietnia 1978 r. w Warszawie. Ukończyła studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i podyplomowe studium w Akademii Telewizyjnej Telewizji Polskiej. Zdobyła też licencjat w zakresie dziennikarstwa radiowego w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie.

Agnieszka Woźniak-Starak - kariera

Swoją karierę zaczynała w radiu. W programie I PR była członkiem Redakcji Magazynów Informacyjnych i Dzienników. Prowadziła też audycję "Obudź się" w porannym paśmie.

ycipk-1otdyj

Z Telewizją Polską związana była od maja 2005 r. do 2012 r. W swojej karierze prowadziła program "Kawa czy herbata?", kilka razy była też gospodynią Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Od stycznia 2010 r. prowadziła wraz z Romanem Czejarkiem magazyn "Pytanie na śniadanie" w TVP2, a wspólnie z Hubertem Urbańskim też drugą i trzecią edycję "Bitwy na głosy".

Pod koniec grudnia 2012 r. poinformowała o transferze do stacji TVN. W nowej stacji prowadziła dwa programy: magazyn o show-biznesie "Na językach" oraz "Stylowy magazyn" na antenie TVN Style. Później została gospodynią m.in. show "Azja Express", "Ameryka Express" oraz kultowego "Big Brothera".

Agnieszka Woźniak-Starak - życie prywatne

Od 2008 r. do 2015 r. była żoną motocyklisty wyścigowego, Adama Badziaka. 27 sierpnia 2016 r. w Wenecji poślubiła Piotra Woźniaka-Staraka.

ycipk-1otdyj
Polub WP Teleshow
ycipk-1otdyj
ycipk-1otdyj
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1otdyj