RozrywkaAgnieszka Hyży cała na biało. Podkreśliła kreacją ciążowy brzuszek

Agnieszka Hyży cała na biało. Podkreśliła kreacją ciążowy brzuszek

Agnieszka Hyży pojawiła się na planie "Tańca z gwiazdami"
Agnieszka Hyży pojawiła się na planie "Tańca z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © AKPA

31.08.2021 12:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Hyży nie mogła przegapić otwarcia nowego sezonu "Tańca z gwiazdami". Obserwowała popisy uczestników głównie z widowni, ale sama nie mogła przejść niezauważona. Pojawiła się w wieczorowej kreacji podkreślającej jej wyraźnie zaokrągloną już sylwetkę.

Nowa, jesienna edycja "Tańca z gwiazdami" obfituje w sporo zmian, a premierowy odcinek z kolei w wiele niespodzianek. Nieoczekiwanie na parkiecie pojawił się Jan Kliment, a Denis Urubko zaskoczył wszystkich dając popis wokalnych umiejętności.

Jak na razie wszystko, co się działo "wokół" parkietu, przyćmiło pierwsze popisy uczestników. Większość z nich będzie miała jeszcze jednak nieraz okazję, żeby błysnąć talentem. Z show odpadł Denis Urubko i Janja Lesar, reszta zaś ma przed sobą przygotowania do kolejnych występów.

Zmagania na parkiecie, jak zawsze, przyciągnęły także sporą publiczność w studiu. Na widowni zasiedli bliscy uczestników i przyjaciele programu, którzy tańczyli w poprzednich edycjach. Nie zabrakło też Agnieszki Hyży, która dotąd prowadziła kulisy show w Polsat Cafe. Teraz za kulisy zagląda m.in. Wiktoria Gąsiewska, prezenterka zaś przygotowuje się ponownie do dużo istotniejszej roli – roli mamy.

  • Agnieszka Hyży na planie "Tańca z gwiazdami"
  • Agnieszka Hyży na planie "Tańca z gwiazdami"
  • Agnieszka Hyży na planie "Tańca z gwiazdami"
[1/3] Agnieszka Hyży na planie "Tańca z gwiazdami"Źródło zdjęć: © AKPA

Niemniej, na widowni pojawiła się w widowiskowej, wieczorowej kreacji. Hyży założyła długą, bogato zdobioną białą kreację. Sukienka wyeksponowała dekolt prezenterki, a także podkreśliła już wydatny brzuszek.

Przypomnijmy, że dziennikarka niedawno wyjawiła, że nie ma zamiaru kryć się już ze swoim szczęściem, toteż coraz chętniej pokazuje się w stylizacjach podkreślających jej ciążowe kształty. Jak się prezentowała w "Tańcu z gwiazdami"? Zobaczcie sami.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także