Trwa ładowanie...
ycipk-2a1wum

"Agent-Gwiazdy": Widzowie przed programem wiedzieli, kto będzie w finale

Jesteśmy coraz bliżej finału "Agent-Gwiazdy". Widzowie jednak dostrzegli coś "ciekawego" przed emisją środowego odcinka. Swoimi wrażeniami dzielili się w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Agent-Gwiazdy" zaliczyło małą wpadkę?
"Agent-Gwiazdy" zaliczyło małą wpadkę? (East News, Fot: East News)
ycipk-2a1wum

W programie "Agent-Gwiazdy" biorą udział osoby znane z pierwszych stron gazet. Wygrywa ten, kto jest najsprytniejszy. Warunki na odległych terenach od Polski bywają uciążliwe i uczestnicy zmagają się z naprawdę trudnymi zadaniami, przy których towarzyszą im emocje.

ZOBACZ TAKŻE: Littlemooonster96 o "Agencie": "Wydawałam się ludziom zwykłą, normalną dziewczyną"

ycipk-2a1wum

15 maja został wyemitowany odcinek, w którym dowiedzieliśmy się na koniec, kto będzie w finale. Zanim jednak doszło do emisji, widzowie już wiedzieli, jaki będzie skład finałowej grupy.

Ostatecznie zostało już trzech uczestników: Michał Koterski, Damian Kordas oraz Maria Sadowska. Odpadła natomiast Viola Kołakowska.

screen TVN
Podziel się

Widzowie zwrócili jednak uwagę na coś intrygującego."Czyżby odpadła dzisiaj Viola?" - padło pytanie. "Wpadka TVN'u" - dodaje ktoś inny.

ycipk-2a1wum

A wszystko za sprawą zapowiedzi kolejnego odcinka na stronie player.pl, gdzie widać na zdjęciu, że Viola Kołakowska siedzi w gronie uczestników, którzy odpadli wcześniej. Też to zauważyliście?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2a1wum

ycipk-2a1wum
ycipk-2a1wum