Trwa ładowanie...

"Agent-Gwiazdy": Widzowie przed programem wiedzieli, kto będzie w finale

Jesteśmy coraz bliżej finału "Agent-Gwiazdy". Widzowie jednak dostrzegli coś "ciekawego" przed emisją środowego odcinka. Swoimi wrażeniami dzielili się w mediach społecznościowych.

"Agent-Gwiazdy": Widzowie przed programem wiedzieli, kto będzie w finaleŹródło: East News, fot: East News
d2w4a6r

W programie "Agent-Gwiazdy" biorą udział osoby znane z pierwszych stron gazet. Wygrywa ten, kto jest najsprytniejszy. Warunki na odległych terenach od Polski bywają uciążliwe i uczestnicy zmagają się z naprawdę trudnymi zadaniami, przy których towarzyszą im emocje.

ZOBACZ TAKŻE: Littlemooonster96 o "Agencie": "Wydawałam się ludziom zwykłą, normalną dziewczyną"

15 maja został wyemitowany odcinek, w którym dowiedzieliśmy się na koniec, kto będzie w finale. Zanim jednak doszło do emisji, widzowie już wiedzieli, jaki będzie skład finałowej grupy.

d2w4a6r

Ostatecznie zostało już trzech uczestników: Michał Koterski, Damian Kordas oraz Maria Sadowska. Odpadła natomiast Viola Kołakowska.

screen TVN
Źródło: screen TVN, fot: screen tvn

Widzowie zwrócili jednak uwagę na coś intrygującego."Czyżby odpadła dzisiaj Viola?" - padło pytanie. "Wpadka TVN'u" - dodaje ktoś inny.

A wszystko za sprawą zapowiedzi kolejnego odcinka na stronie player.pl, gdzie widać na zdjęciu, że Viola Kołakowska siedzi w gronie uczestników, którzy odpadli wcześniej. Też to zauważyliście?

d2w4a6r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2w4a6r