Trwa ładowanie...

"Agent: Gwiazdy 4" Odc. 12: Kto odpadł? Kto znalazł się w finale programu?

"Agent: Gwiazdy 4" powoli dobiega końca. Za nami półfinał, podczas którego z programu odeszła Viola Kołakowska. Do finału trafiło trzech uczestników: Michał Koterski, Damian Kordas oraz Maria Sadowska.

"Agent: Gwiazdy 4" Odc. 12: Kto odpadł? Kto znalazł się w finale programu?Źródło: East News
d37nkml
d37nkml

"Agent: Gwiazdy 4" - odcinek 12

Dwunasty odcinek "Agent Gwiazdy" odbywał się na wydmach Corralejo w Hiszpanii. Pierwsza konkurencja oparta była na podzieleniu uczestników na dwie grupy (Damian Kordas i Maria Sadowska oraz Michał Koterski i Viola Kołakowska)
i wyposażeniu ich w wykrywacze metali w celu poszukiwania skarbów. Jak się okazało, ich właściwym celem było odnalezienie notatników, które musieli oddać w poprzednim odcinku.

Kinga Rusin ukryła je w metalowych skrzynkach wzdłuż rozległej plaży. Podpowiedzią była mapa z zaznaczonymi punktami. Dzięki zdobyciu notatek, można było uzyskać wgląd do informacji o agencie. Kordas i Sadowska jako pierwsi znaleźli pamiętnik wokalistki, następnym celem stało się dotarcie do zapisek Damiana. Niestety, tutaj uprzedziła ich konkurencja.

Następnie Kinga Rusin wręczyła uczestnikom koperty z pieniędzmi i kazała im się domyśleć, o co chodzi. Damian Kordas od razu udał się w kierunku basenu w celu odnalezienia złotego jokera, a zaraz za nim zrobiła do Maria Sadowska. Jak się okazało, obydwoje odgadli w poprzednich odcinkach, że złoty joker będzie czekać na nich w basenie. Finalnie zdobył go Damian Kordas, który w wypadku wygrania programu, będzie mógł zwiększyć wygraną do 10 tys. złotych.

d37nkml

W drugiej konkurencji uczestnicy udali się na wieś w okolicy Puerto de la Cruz. Mieli pomóc w przeniesieniu mebli z jednej posesji na drugą. Musieli zaparkować jak największą ilość rzeczy, ponieważ od tego zależała wysokość zarobionej kwoty. Koterski wraz Sadowską zarobili 5200 zł, a druga para otrzymała 4250 zł.

"Agent: Gwiazdy 4" odc. 12 - kto odpadł z programu?

Pod koniec odcinka doszło do regularnego testu wiedzy o Agencie. Najgorszy wyniki uzykała Viola Kołakowska, z tego powodu musiała odejść z programu.

- Być z wami w tym programie to zaszczyt. No cóż, idę dalej. Ja naprawdę nie myślałam, że zajdę tak daleko, dla mnie to duży sukces - powiedziała.

Do finału programu trafiło uczestników: Michał Koterski, Damian Kordas i Maria Sadowska. Który z nich wygra program, a kto finalnie okaże się być agentem?

d37nkml
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37nkml