Trwa ładowanie...
d125bzb

"Agent-Gwiazdy": Fala krytyki po odcinku show TVN. Mariola Gołota podpadła widzom

"Agent-Gwiazdy" wrócił na antenę TVN i od samego początku jest mnóstwo emocji. Internauci na bieżąco komentują wszystko w mediach społecznościowych. I tym razem podpadła im Mariola Gołota.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
TVN serwuje mnóstwo emocji widzom
TVN serwuje mnóstwo emocji widzom (East News, Fot: East News)
d125bzb

TVN zaprosił do "Agenta" mnóstwo gwiazd, które wykonują ekstremalne zadania. Choć to dopiero początek show, już działo się naprawdę dużo.
Edyta Górniak w jednym z odcinków zalała się łzami, kiedy skakała z klifu w przepaść. Krystynę Czubównę przerosło zadanie, gdy musiała przepłynąć 100 m do brzegu bezludnej wyspy. Ostatecznie zrezyzygnowała z programu. Widzowie nie mogą narzekać na nudę. Dzieje się naprawdę dużo!

ZOBACZ TAKŻE: Gołota o "Agencie": "Nastroje były straszne. Trzeba było to wytrzymać"

Już od pierwszego odcinka programu Mariola Gołota pokazała się jako uczestniczka, która dobrze wie, co to rywalizacja. Wszystkie zadania wykonuje razem z mężem, którego cały czas przywołuje do porządku i strofuje. Podczas pierwszego ekstremalnego zdania z pływaniem Mariola miała żal do męża, że nie pomógł jej dopłynąć do łódki. To jeszcze wydawało się zabawne. Stare dobre małżeństwo czasem się kłóci. Tyle że z każdym kolejnym zadaniem emocje brały górę.

d125bzb

Mariola, jak i pozostali uczestnicy wiedzą, że przy każdym zadaniu działa tytułowy Agent. Żona sportowca zaczęła chłodno kalkulować, które zadania opłaca się jej robić, a których już nie i lepiej obserwować pozostałych uczestników. W ten sposób Mariola nie wykonała ich już przyznajmniej dwa, a przypomnijmy, że jeśli zadanie nie zostanie wykonane, grupie przepadają pieniądze.

Co więcej, zachowanie Marioli zaczęło też irytować część celebrytów biorących udział w programie. W trzecim odcinku wywiązała się awantura o zarobione do tej pory pieniądze. Warto dodać, skarbnikiem tym razem jest jej mąż. Mariola, czemu w ogóle ty dotykasz tych pieniędzy? - pytał Wiktor Mrozik.

Fani show TVN niestety nie szczędzą słów krytyki. Ewidentnie to Mariola Gołota zbiera najwięcej negatywnych komentarzy w mediach społecznościowych.

"Ale mnie ta Mariola irytuje", "Koszmar", "Niech Mariola odpadnie", "Pewnie jak Mariola odpadnie, to Andrzej opuści program i odwrotnie" - piszą internauci na Facebooku i są wyraźnie zirytowni. Inni postanowili też skomentować relacje, jaka jest miedzy nią a bokserem. Szybko wtedy fani stanęli w obronie. "Nikt nie powinien komentować relacji małżeńskiej Gołotów. To ich małżeństwo i ich sprawa" - wyjaśnia internauta.

Jedno trzeba przyznać, program jest montowany i ogromnej części nagranego materiału widzowie nigdy nie zobaczą. Produkcja wie, że nie każdego uczestnika widzowie będą lubić dzięki temu.

Jak myślicie, kto jest Agentem?

d125bzb

Podziel się opinią

Share
d125bzb
d125bzb