Trwa ładowanie...

"Agent-Gwiazdy": Fala krytyki po odcinku show TVN. Mariola Gołota podpadła widzom

"Agent-Gwiazdy" wrócił na antenę TVN i od samego początku jest mnóstwo emocji. Internauci na bieżąco komentują wszystko w mediach społecznościowych. I tym razem podpadła im Mariola Gołota.

"Agent-Gwiazdy": Fala krytyki po odcinku show TVN. Mariola Gołota podpadła widzomŹródło: East News, fot: East News
d4jbzwl
d4jbzwl

TVN zaprosił do "Agenta" mnóstwo gwiazd, które wykonują ekstremalne zadania. Choć to dopiero początek show, już działo się naprawdę dużo.
Edyta Górniak w jednym z odcinków zalała się łzami, kiedy skakała z klifu w przepaść. Krystynę Czubównę przerosło zadanie, gdy musiała przepłynąć 100 m do brzegu bezludnej wyspy. Ostatecznie zrezyzygnowała z programu. Widzowie nie mogą narzekać na nudę. Dzieje się naprawdę dużo!

ZOBACZ TAKŻE: Gołota o "Agencie": "Nastroje były straszne. Trzeba było to wytrzymać"

Już od pierwszego odcinka programu Mariola Gołota pokazała się jako uczestniczka, która dobrze wie, co to rywalizacja. Wszystkie zadania wykonuje razem z mężem, którego cały czas przywołuje do porządku i strofuje. Podczas pierwszego ekstremalnego zdania z pływaniem Mariola miała żal do męża, że nie pomógł jej dopłynąć do łódki. To jeszcze wydawało się zabawne. Stare dobre małżeństwo czasem się kłóci. Tyle że z każdym kolejnym zadaniem emocje brały górę.

d4jbzwl

Mariola, jak i pozostali uczestnicy wiedzą, że przy każdym zadaniu działa tytułowy Agent. Żona sportowca zaczęła chłodno kalkulować, które zadania opłaca się jej robić, a których już nie i lepiej obserwować pozostałych uczestników. W ten sposób Mariola nie wykonała ich już przyznajmniej dwa, a przypomnijmy, że jeśli zadanie nie zostanie wykonane, grupie przepadają pieniądze.

Co więcej, zachowanie Marioli zaczęło też irytować część celebrytów biorących udział w programie. W trzecim odcinku wywiązała się awantura o zarobione do tej pory pieniądze. Warto dodać, skarbnikiem tym razem jest jej mąż. Mariola, czemu w ogóle ty dotykasz tych pieniędzy? - pytał Wiktor Mrozik.

Fani show TVN niestety nie szczędzą słów krytyki. Ewidentnie to Mariola Gołota zbiera najwięcej negatywnych komentarzy w mediach społecznościowych.

"Ale mnie ta Mariola irytuje", "Koszmar", "Niech Mariola odpadnie", "Pewnie jak Mariola odpadnie, to Andrzej opuści program i odwrotnie" - piszą internauci na Facebooku i są wyraźnie zirytowni. Inni postanowili też skomentować relacje, jaka jest miedzy nią a bokserem. Szybko wtedy fani stanęli w obronie. "Nikt nie powinien komentować relacji małżeńskiej Gołotów. To ich małżeństwo i ich sprawa" - wyjaśnia internauta.

Jedno trzeba przyznać, program jest montowany i ogromnej części nagranego materiału widzowie nigdy nie zobaczą. Produkcja wie, że nie każdego uczestnika widzowie będą lubić dzięki temu.

Jak myślicie, kto jest Agentem?

d4jbzwl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jbzwl