Trwa ładowanie...

Edyta Górniak zrezygnowała z "Agenta". Żaden to przypadek

Ostatni odcinek "Agent - Gwiazdy" wywołał wiele emocji. Szczególnie przeżyła go Edyta Górniak, która ostatecznie sama zrezygnowała z udziału w show. Przypadek? Niestety nie.

Edyta Górniak zrezygnowała z "Agenta". Żaden to przypadekŹródło: Facebook.com
ddxfsn5
ddxfsn5

Ruszyła nowa edycja "Agent - Gwiazdy". Program od początku podnosi ciśnienie widzom. Produkcja wystawia gwiazdy co rusz na kolejne, ekstremalne próby, by mogli się sprawdzić. Nie brakuje też zaskoczeń. W drugim odcinku uczestnicy musieli pożegnać Edytę Górniak.

Tradycyjnie pod koniec każdego odcinka uczestnicy wypełniają test wiedzy o Agencie. Pytania są bardzo szczegółowe, więc trzeba być dobrym obserwatorem i mieć dobrą pamięć, by go zdać. Do sprawdzianu uczestnicy podeszli i tym razem.

Jednak tuż przed tym, kiedy Kinga Rusin miała ogłosić, kto tym razem nie poradził sobie z testem i musi odejść z programu, Edyta Górniak wybiła się przed szereg.

Wstała i zakomunikowała, że chciałaby dobrowolnie odejść z programu. – Mam nadzieję, że nikogo z was nie zawiodłam – mówiła wyraźnie wzruszona.

ddxfsn5

Powiedziała, że odchodzi z programu, bo nie musi niczego udowadniać. W pierwszym odcinku skoczyła w przepaść i to było dla nie wystarczające przeżycie.

Zobacz też: Górniak nie oglądała "Agenta" z dziennikarzami. "Nie byłam na to przygotowana"

Przewidywalny scenariusz

Zaskoczenie? Raczej nie. O tym, że Edyta odejdzie lub odpadnie z programu w pierwszych odcinkach mówiło się już wcześniej.

Nie jest tajemnicą, że gwiazda dogadała się ze stacją, by nie uczestniczyć w całym show. Nazwisko Edyty Górniak miało przyciągnąć przed telewizory nowych widzów. Ale też przekonać tych "starych" fanów programu, że format się nie wypalił. Co ciekawe, produkcja specjalnie dla Górniak zmieniła lokalizację planu show.

ddxfsn5

Edyta Górniak nigdy nie brała udziału w reality-show, a tym bardziej w tak ekstremalnym jak "Agent". Sami zacieraliśmy ręce w oczekiwaniu na nowe odcinki, by móc zobaczyć, jaka jest naprawdę diwa.

To, że Edyta nigdy nie miała zajść daleko w programie, potwierdza jeszcze jeden fakt.

Chwilę po tym, jak uczestnicy wyjechali z Polski na nagrania, Edyta koncertowała.

- Ale Pani Edyta chyba szybko odpadła, gdyż podczas nagrywania programu odbywała trasę i miała zaplanowane koncerty. Szkoda – pisali internauci jeszcze w 2018 roku.

ddxfsn5

14 listopada Górniak miała dwa koncerty w Warszawie, a już 23 listopada - występ dla klasy biznesu w Nadarzynie. Spędziła więc na planie programu maksymalnie 8 dni. - Siłą rzeczy musi więc odpaść w jednym z trzech pierwszych odcinków – komentowali zimą internauci.

Na swoim instagramowym profilu Górniak informowała też, że gra koncert w Zabrzu. W tym samym czasie produkcja przebywała z resztą uczestników na Wyspach Kanaryjskich.

Skandal? Nic takiego

Odejście Górniak z "Agenta" nie jest więc wielką niespodzianką. Trudno też mówić o tym, że "show jest ustawione". Pamiętajmy, że to program telewizyjny. Myślenie, że wszystko, co widzimy potem na ekranie, jest dziełem przypadku, to naiwność.

ddxfsn5

Jedynym "skandalem" może być to, że nie zobaczymy więcej przygód Edyty Górniak. Po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć ją w innym środowisku, w ekstremalnych sytuacjach. Mogliśmy też przede wszystkim przekonać się, jaka jest poza sceną i jak radzi sobie w dość trudnych okolicznościach.

Na długo zapamiętamy w końcu pierwszy odcinek "Agent - Gwiazdy", gdy diwa polskiej estrady skoczyła w przepaść, upięta w stalowe linki. Lot Edyty – mamy nadzieję – zapisze się w historii polskiej telewizji. I mówimy to z całą miłością do artystki.

Edyta na Instagramie opublikowała zdjęcie ze słonecznych Wysp i skomentowała swój udział w programie.

ddxfsn5

- Jestem bardzo szczęśliwa, że producenci programu nie poddali się i skutecznie namówili mnie do udziału w tym szalonym programie. To było dla mnie doświadczenie absolutnie niezwykłe – czytamy.

- Poznałam wspaniałe, inspirujące osobowości i poznałam także lepiej własne granice. Pokonałam największą. Zostając dłużej w programie musiałabym zacząć grać i oszukiwać współzawodników, których tak polubiłam a tego nie przewidziałam… Z zapartym tchem będę oglądała dalsze zmagania moich kolegów. Dziękuję z całego serca za wspaniałą atmosferę podczas realizacji programu – napisała.

ddxfsn5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddxfsn5