Trwa ładowanie...
d4ia4zs

"Agent – Gwiazdy": Krystyna Czubówna walczyła o życie. "Wyglądała, jakby wyzionęła ducha"

Krystyna Czubówna zgłosiła się jako pierwsza do wykonania trudnego zadania. Szybko pożałowała swojej decyzji i musiała liczyć na pomoc Andrzeja Gołoty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Czubówna rzuciła się na głęboką wodę
Krystyna Czubówna rzuciła się na głęboką wodę (stopklatka/TVN)
d4ia4zs

Na początku drugiego odcinka Kinga Rusin zapakowała na łodzie 13 zawodników. Pierwsze zadanie wydawało się niezbyt wymagające. Należało w parach przepłynąć ok. 100 m do brzegu bezludnej wyspy, znaleźć wskazówkę i wrócić wpław na łódź.

Obejrzyj: Górniak promuje "Agenta": "Edyta znów pojawiła się na polskich salonach"

Pierwszą parą była Krystyna Czubówna i Rafał Jonkisz. Popularna prezenterka i lektorka mówiła, że chce mieć to jak najszybciej za sobą. Niestety, pokonanie stosunkowo krótkiego dystansu płynąc w piance i kamizelce ratunkowej okazało się ponad jej siły.

d4ia4zs

Bardzo szybko było wiadomo, że Czubówna nie da rady dopłynąć do brzegu i pozwoliła się holować przez Jonkisza.

-* Była cała blada. Wyglądała, jakby prawie wyzionęła ducha* – mówił Jonkisz, gdy zostawił ją na brzegu i pobiegł szukać wskazówek.

Krystyna Czubówna rzuciła się na głęboką wodę stopklatka/TVN
Krystyna Czubówna rzuciła się na głęboką wodę

Aby zadanie zostało wykonane, pani Krystyna musiała wrócić na pokład łódki. Wiedząc, że sama nie da rady, Andrzej Gołota ruszył jej z pomocą. Wszyscy uczestnicy byli mu ogromnie wdzięczni i nazywali bohaterem.

d4ia4zs

Chwilę później na pomoc Andrzeja nie mogła liczyć jego żona Mariola.

- Zachłysnęłam się wodą i spanikowałam – mówiła później Mariola Gołota, która bardzo szybko wróciła się na pokład. Tym zachowaniem sprawiła, że pozostali uczestnicy nie mogli kontynuować pływania i szukania wskazówek.

Krystyna Czubówna rzuciła się na głęboką wodę stopklatka/TVN
Krystyna Czubówna rzuciła się na głęboką wodę

Mimo to zawodnikom udało się bez problemu rozwiązać rebus i zgarnąć 6 tys. zł.

d4ia4zs

Nie zobaczyła tego Krystyna Czubówna, która została zabrana na badania. Uczestnicy bardzo przeżyli jej sytuację, choć równie dobrze mogło to być celowe działanie agenta.

- To było bardzo piękne, co zrobiła, ale nieodpowiedzialne – oceniał Misiek Koterski.

Zobacz także: Edyta Górniak kradnie show. Małżeństwo Gołotów narobiło sobie wrogów

W drugim zadaniu Kinga zabrała 6 osób do łodzi podwodnej. Na dnie morza znajdowały się skrzynki z literami, z których należało ułożyć hasło. Odkryte wyrazy były wskazówką, gdzie schowała się Kinga Rusin z gotówką do zgarnięcia.

d4ia4zs

- Żałuję, że nie ma z nami Andrzeja, bo on świetnie się zna na rozwiązywaniu zagadek – mówiła Mariola Gołota. Z jej słów wynika, że emerytowany pięściarz jest fanatykiem krzyżówek i rozwiązuje je od deski do deski. Najchętniej siedząc w toalecie.

Krystyna Czubówna rzuciła się na głęboką wodę stopklatka/TVN
Krystyna Czubówna rzuciła się na głęboką wodę

Kingę udało się znaleźć przed upływem czasu, jednak pieniądze nie trafiły do kieszeni zawodników. Wszystko przez to, że podwodna grupa zaliczyła jedną pomyłkę, tracąc przez to 5 min.

Ostatnie zadanie polegało na narysowaniu mapy opuszczonego budynku i zaznaczenie charakterystycznych punktów. Następnie druga grupa pojechała tam w nocy i musiała po ciemku szukać skrzynek z tajemniczą zawartością. Pierwszą poszukiwaczką była Edyta Górniak, która wyła z przerażenia i bardzo szybko wróciła do grupy z pustymi rękami. Świetnie poradziła sobie za to Angelika Mucha. Nie tylko przyniosła pieniądze, ale także trafiła na Dżokera, o którym nie powiedziała pozostałym.

d4ia4zs

Finał odcinka rozpoczął się od zaskakującej informacji. Kinga Rusin wskazując na puste krzesło dała do zrozumienia, że Krystyna Czubówna musi odpoczywać i unikać stresu, dlatego zostaje usunięta z programu. Na jej miejsce wskoczyła Katarzyna Wołejnio, którą uczestnicy pożegnali w pierwszym odcinku.

Chwilę później głos zabrała Edyta Górniak. Piosenkarka ze łzami w oczach powiedziała, że odchodzi z programu, bo nie musi niczego udowadniać. W pierwszym odcinku skoczyła w przepaść i to było dla nie wystarczające przeżycie.

Rusin przyjęła jej rezygnację i zakończyła wyjątkowo emocjonujący odcinek.

d4ia4zs

Podziel się opinią

Share

d4ia4zs

d4ia4zs