Agata Młynarska poprowadzi "Dzień dobry TVN"? Fani dopytują

Agata Młynarska nową prowadzącą "Dzień dobry TVN"?
Agata Młynarska nową prowadzącą "Dzień dobry TVN"?
Źródło zdjęć: © East News | Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

28.06.2021 17:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na instagramowym profilu "Dzień dobry TVN" pojawiło się wspólne zdjęcie Agaty Młynarskiej i Ewy Drzyzgi. Fani zaczęli zastanawiać się, czy w programie nie zajdą jakieś zmiany.

W 2020 r. nowymi prowadzącymi "Dzień dobry TVN" zostały Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Jednak panie nie od razu zaskarbiły sobie sympatię widzów. I chociaż niektórzy zdążyli się do nich przekonać, wciąż pewna grupa osób uważa, że prowadzące nie dogadują się i powinno się je zastąpić.

Najnowszy post, który pojawił się na instagramowym profilu "Dzień dobry TVN", wywołał sporo emocji wśród widzów. Do zdjęcia pozują Agata MłynarskaEwa Drzyzga. Część fanów zastanawia się, czy to zapowiedź zmian, które czekają program.

Agata Młynarska nową prowadzącą "Dzień dobry TVN"?

Zdjęcie, które opublikowano w mediach społecznościowych, wykonano w sierpniu 2019 r. Teraz jednak udostępniono je w mediach społecznościowych i opatrzono krótkim opisem: "Razem z Ewą Drzyzgą i Agatą Młynarską wypatrujemy upałów (i weekendu)". Wpis skomentowała sama Młynarska: "Wspaniale nam się razem ambasadorowało przy programach o zdrowiu dla TVN. Mam nadzieję, że nasze zawodowe drogi z Ewą Drzyzgą jeszcze się skrzyżują".

Zarówno post, jak i komentarz dziennikarki, wywołał spore zamieszanie. "Ale to byłaby fajna para prowadzących!" - napisał jeden z internautów. "Czy pani Agata dołączy na stałe do obsady 'DDTVN'?" - zapytała fanka.

Co ciekawe, ten ostatni komentarz polubiła nawet Agata Młynarska. Stacja nie wydała jednak żadnego oficjalnego oświadczenia.

Zobacz także: Przyjaciółka zdradziła ksywkę Agnieszki Woźniak-Starak w "DDTVN"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także