Trwa ładowanie...
dh2oht8

Aga z "Love Island" pochwaliła się nową miłością. Internauci są zaskoczeni

Agnieszka z "Love Island" nie była w programie od początku, jak również dość szybko odpadła, ale mimo to namieszała wśród uczestników. I choć wydawało się, że dosyć długo nie mogła się pogodzić ze stratą Pawła, a jej reakcje podczas oglądania programu były bardzo zaskakujące, ruszyła jednak do przodu. Dziś chwali się nową miłością.
Share
Agnieszka z "Love Island" już nie cierpi z powodu złamanego serca.
Agnieszka z "Love Island" już nie cierpi z powodu złamanego serca.Źródło: Youtube.com
dh2oht8

Agnieszka Boryń do willi weszła w trakcie trwania "Love Island" i choć nie pomieszkała tam zbyt długo, zdążyła porządnie namieszać. Początkowo wzbudziła duże zainteresowanie Mikołaja. Szybko jednak okazało się, że z obu stron to nie jest to. Wtedy swoją uwagę skoncentrowała na Pawle - jednym z bliźniaków. I choć wydawało się, że oboje traktują tę relację na poważnie, nie wyszło z tego nic więcej. Agnieszka odpadła z programu, a Paweł skoncentrował się na Monice. Pomimo zapewnień jego nowej sympatii, ich znajomość zaczęła mieć coraz bardziej intymny charakter.

ZOBACZ WIDEO: Bliźniacy z "Love Island" - jak wyglądali przed laty?

Relacja Moniki i Pawła zaczynała nabierać tempa, a Agnieszka mogła obserwować rozwój akcji jedynie przed ekranem telewizora. Boryń nie ukrywała wówczas rozgoryczenia. Na jej InstaStory pojawiły się nagrania pełne gorzkich słów, żalu i łez. Mówiła, że czuła się oszukana, że jej serce pęka. Fani nie do końca jednak rozumieli przez co przechodziła, a jej wyznanie stało się raczej obiektem żartów. Niektórzy twierdzili również, że Agnieszka wkrótce wyrzuci telewizor przez okno. Tak się jednak nie stało.

Zawirowania w życiu uczuciowym Agnieszki zdają się jednak być już przeszłością. Uczestniczka show opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie z nowym chłopakiem. Internauci nie mogli odpuścić: "To nowy chłopak? Przed chwilą miałaś chyba innego?" - napisała jedna z obserwatorek.

dh2oht8

PRZECZYTAJ TEŻ: "Love Island": Maciek po raz kolejny tłumaczy rozstanie z Oliwią. "Nie wszystko mi powiedziała"

Agnieszka nie dała się jednak sprowokować. "Widocznie tamto to nie było to. Teraz jestem najszczęśliwsza na świecie! Nie liczy się kto był pierwszy, liczy się kto jest i będzie tym ostatnim. A on skradł moje serce w 100%". Odpowiedź można uznać za satysfakcjonującą. Nie zabrakło jednak komentarzy dotyczących jej relacji z Pawłem. "Piotruś jej nie wystarczył. Widocznie po programie musiała być w objęciach, bo Pawełek lansował się z Monią".

Myślicie, że ten związek przetrwa dłużej niż relacja Agnieszki z Pawłem?

PRZECZYTAJ TEŻ: "Love Island". Marietta i Franek przechodzą kryzys? Sylwestra spędzą osobno

dh2oht8

Podziel się opinią

Share
dh2oht8
dh2oht8