Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pod ostrzałem pytań. Co z żoną?

Adam wpadł w oko fankom i fanom "Ślubu"
Adam wpadł w oko fankom i fanom "Ślubu"
Źródło zdjęć: © TVN

31.03.2022 11:04, aktual.: 31.03.2022 13:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Adam to uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który podbił serca widzów show. Mężczyzna poszedł śladem innych osób z programu i urządził małą sesję pytań i odpowiedzi na swoim Instagramie.

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jeszcze w trakcie trwania emisji swojej edycji zyskują popularność w social mediach. Adam bardzo spodobał się widzom programu, zwłaszcza jego jasne oczy robią wrażenie wśród fanek i fanów, o czym często mu piszą, komplementując go.

Teraz mężczyzna urządził sesję pytań i odpowiedzi wśród swoich followersów na Instagramie. Pośród wielu dziwnych pytań o to, którą lubi porę roku, czy woli góry od morza, padło także kilka o program i telewizyjną żonę Patrycję.

"Czy Patrycja to według ciebie najładniejsza żona tej edycji" - zapytał ktoś. Co na to Adam? Odpowiedział wymijająco: "wszystko jest kwestią gustu".

Inna osoba zapytała o dość kontrowersyjny moment jego ślubu, mianowicie o "występ" jego mamy. Przypomnijmy, że pani Urszula w pewnym momencie wesela syna chwyciła za mikrofon i wykonała pieśń Bułata Okudżawy. Jak to spodobało się Adamowi? "Występ nie za bardzo, nie przepadam za śpiewem mamy, ale doceniam gest".

Mężczyzna zapytany o to, czy wziąłby kolejny raz udział w tym eksperymencie, odpowiedział "raczej tak". To właściwie zdradza nam, że jego małżeństwo z Patrycją nie przetrwało. W końcu, gdyby do dziś byli ze sobą szczęśliwi, jego odpowiedź byłaby bardziej stanowcza i entuzjastyczna, nie sądzicie?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także