"Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Adamowi zebrało się na wspomnienia. Czy to znak?

Patrycja była bardzo zdenerwowana w dniu ślubu z nieznajomym. Adam stanął na wysokości zadania
Patrycja była bardzo zdenerwowana w dniu ślubu z nieznajomym. Adam stanął na wysokości zadania
Źródło zdjęć: © tvn
Basia Żelazko

22.03.2022 10:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za nami już wszystkie śluby par najnowszej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Widzowie nie wiedzą jeszcze, jak potoczyły się dalsze losy uczestników, ale ci nie mogąc wiele zdradzić, chociaż wspominają pierwsze kroki w show. Adam robi to nie bez wzruszenia.

Adam to uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który ożenił się z Patrycją poznaną minutę przed składaniem przysięgi małżeńskiej. Skromny i uśmiechnięty chłopak spisał się na medal w roli męża bardzo zdenerwowanej dziewczyny, którą w tym dniu przytłoczyły emocje.

Zaskarbił sobie też sympatię widzów dzięki... urodzie. Na grupach fanów programu i w jego social mediach pełno jest komentarzy osób piszących o tym, jak przystojnym jest mężczyzną.

Teraz opublikował na Instagramie dwa zdjęcia z dnia ślubu, pod którymi zdobył się na osobisty wpis:

"Przez ostatni czas nie da się ukryć waszego wsparcia, które otrzymuję. Dostałem od was wiele pozytywnych słów i bardzo dużo pozytywnej energii. Dziękuję za wszystko! Nie ukrywam, że lekka łezka w oku się zakręciła, oglądając ostatnie odcinki (wspomnień czar). Udanego Dnia".

Obraz
© Instagram

Jedni, czytając te słowa, twierdzą, że to znak, że Adam i Patrycja nadal trwają w małżeństwie. Inni zastanawiają się, czy "wspomnień czar" oznacza powrót myślami do zamkniętego już rozdziału. Może Adam wspomina sympatyczny dzień, wiedząc, że ostatecznie nic z tego nie wyszło? Jak obstawiacie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (21)
Zobacz także