Adam z "Sanatorium miłości" wziął ślub. Tak goście bawili się na weselu
Adam Siewierski z drugiego sezonu "Sanatorium miłości" zawarł związek małżeński. Na ślubie była obecna Marta Manowska wraz z ekipą telewizyjną.
Adam z "Sanatorium miłości" wziął ślub. Tak goście bawili się na weselu
"Sanatorium miłości", podobnie jak "Rolnik szuka żony", to jeden z najpopularniejszych programów realizowanych przez Telewizję Polską. Sercowe perypetie seniorów ściągają przed telewizory rzesze widzów. Kuracjusze nie kryją, że zgłaszają się do randkowego show właśnie w poszukiwaniu miłości i osoby, z którą przeżyją jesień życia.
Bardzo często uczestnicy nie znajdują partnera lub partnerki w trakcie trwania programu. Jednak popularność, którą zdobywają po udziale w "Sanatorium miłości", ułatwia im znalezienie drugiej połówki. Tak było w przypadku Adama Siewierskiego. Uczestnik drugiej edycji właśnie wziął ślub, a zdjęcia z uroczystości zostały upublicznione. Zobaczcie naszą galerię!
Znalazł miłość po programie
Jeden z uczestników drugiego sezonu programu, Adam Siewierski, dał się poznać widzom jako romantyk, który uwielbia pisać wiersze. Tematem jego twórczości są przede wszystkim kobiety, które inspirują seniora.
W programie nie udało mu się znaleźć odpowiedniej partnerki, ale życie samo dopisało szczęśliwe zakończenie. Na początku czerwca ekipa "Sanatorium miłości" donosiła o nadchodzących zmianach w życiu uczestnika show. Na profilu programu pojawiło się jego zdjęcie z ukochaną Martą. Fani zaś mogli dowiedzieć się, że szarmanckiego seniora wraz z narzeczoną dzielił zaledwie moment od stanięcia na ślubnym kobiercu.
Miłość od pierwszego "kliknięcia"
Teraz muzą Adama jest Martusia. Tak uczestnikq drugiej edycji show nazywa młodszą o 5 lat wybrankę serca.
- Ta kobieta odmieniła mój los. Poznaliśmy się wirtualnie, tak jak robi to teraz większość ludzi, ale szybko umówiliśmy się na prawdziwą randkę. Tak się sobie spodobaliśmy, że 30 grudnia, tuż przed Sylwestrem, oświadczyłem się jej i zostałem przyjęty - powiedział w rozmowie z Pomponikiem.
Marta Manowska trzyma za nich kciuki
Para pobrała się 5 czerwca w Wolbromiu. Ślub odbył się w urzędzie stanu cywilnego, a narzeczonym towarzyszyła Marta Manowska, prowadząca "Sanatorium miłości", wraz z ekipą telewizyjną i fotoreporterami.
Prezenterka, która nie tylko kibicuje każdemu z uczestników swoich programów, ale jest wręcz orędowniczką poszukiwania przez nich prawdziwego uczucia, nie kryła wzruszenia. Zaprezentowała z dumą na Instagramie piękne zdjęcie z zaślubin. "Dziś Marta i Adaś pobrali się. To pierwszy ślub w 'Sanatorium miłości'. A ja jestem przeszczęśliwa", napisała.
Piękna uroczystość
Adam i Marta wyglądają na szczęśliwych, a wesele najwyraźniej wypadło świetnie. Uczestnik "Sanatorium miłości" jest zresztą przekonany, że z Martą pozostanie już do końca, stąd nie zwlekał ze swoją decyzją.
– Jest dobrym człowiekiem i piękną kobietą, tworzy cudowny nastrój, wspaniale gotuje. Dobrze nam razem w każdym momencie, więc postanowiliśmy nie marnować ani minuty w tych czasach zarazy i pobrać się jak najszybciej. Kto wie, ile życia nam jeszcze zostało... Wkrótce zamieszkamy razem, zostawimy dawne smutki i zaczniemy nowe, lepsze życie – powiedział Pomponikowi.
Wszystkiego najlepszego!