Trwa ładowanie...

Adam pierwszy raz pokazał się z partnerką, dla której zrezygnował z Asi

Finał ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" był nie do pojęcia dla wielu fanów par z programu. Adam i Asia rozstali się, a to, co się między nimi stało po spotkaniu z ekspertami, jeszcze długo było tematem nr 1 wśród fanów "Ślubu". Teraz Adam potwierdził, że ma inną kobietę. Opublikował zdjęcie.

Share
Adam pierwszy raz pokazał się z partnerką, dla której zrezygnował z AsiŹródło: Materiały prasowe, Instagram
d2n2mlw

Adam i Asia byli uczestnikami czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Oboje z trudem podchodzili do tworzenia relacji, a tym bardziej tej bardziej intymnej. Nie potrafili długo się zrozumieć i do samego końca nie było wiadomo, czy będą chcieli pozostać małżeństwem, czy też zdecydują się na rozwód. Finału jednak absolutnie nikt nie mógł przewidzieć.

Zobacz: "W głębi lasu". Harlan Coben o pracy z Polakami

W finale Asia nie kryła rozgoryczenia. Mówiła, że poczuła się oszukana przez Adama. Mężczyzna deklarował, że będzie utrzymywał z nią kontakt i być może uda im się rozwinąć ich znajomość już bez obecności kamer.

d2n2mlw

Niedługo po spotkaniu z ekspertami Adam odszedł z życia Asi.

Otwarcie przyznał, że dwa dni po rozmowie z ekspertami, wszystko się zmieniło w jego życiu. Wydarzyło się coś, o czym nie chciał mówić. Krążyła plotka, że Adam ma nową partnerkę. Pisano, że być może ta kobieta jest w ciąży.

Częściowo plotka się potwierdziła. Adam opublikował zdjęcie z partnerką.

d2n2mlw

"Bez ciebie wszystko mi jedno. I czuję jakby mnie było pół... Przy tobie znika całe zło, przez otwarte okna. Przy tobie oddycham, zapominam się na chwilę...Ciebie więcej chce. To miłość" - napisał.

Na burzę w komentarzach nie trzeba było długo czekać. Internauci dalej żyją życiem Adama, choć program to już przeszłość.

"Po co było się zgłaszać do programu i robić komuś nadzieję, skoro wiedział, że ma dziecko w drodze" - czytamy.

Pod zdjęciem toczy się istna debata o to, co powinien zrobić i jak zachować się w stosunku do Asi, która wyrosła na ulubienicę internautów.

Ale trzeba przyznać, że są i komentarze, w których obserwatorzy próbują go bronić i nieco studzą emocje fanów telewizyjnego eksperymentu.

"Rozumiem, że nie fair się zachował w stosunku do niej, ale nikt z nas nie wie, co było między nimi, poza kamerami, czego telewizja nie pokazała. Joasia to wspaniała kobieta i na pewno sobie życie ułoży z odpowiednim dla niej mężczyzną. Tego jej życzę. A Adamowi życzę spokoju, cierpliwości i ogromnego dystansu do tego szumu medialnego wokół siebie" - pisze inna osoba.

d2n2mlw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2n2mlw