"40 kontra 20": wiemy, kto wygrał. Już nie muszą się ukrywać

Już wszystko jasne. Wiadomo, które panie zdobyły serca kawalerów w finale 2. edycji "40 kontra 20"
Już wszystko jasne. Wiadomo, które panie zdobyły serca kawalerów w finale 2. edycji "40 kontra 20"
Źródło zdjęć: © Instagram
oprac. ARA

17.01.2023 20:08, aktual.: 17.01.2023 20:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Druga edycja randkowego show "40 kontra 20" dobiegła końca. W willi i na glampingu walczyły uczestniczki, które były najbliższe sercom panów - Toma i Tomka. Jaką decyzję podjęli dwudziestolatek i czterdziestolatek? Czy na gorącej Krecie zakwitło uczucie? Sprawdźcie!

Za nami długo oczekiwany wielki finał 2. sezonu "40 kontra 20". W 40. odcinku widzowie byli świadkami ostatnich głębokich spojrzeń w oczy, szczerych rozmów oraz randek Toma i Tomka. Przejażdżka kabrioletem, galop końmi po plaży, emocje na skuterze wodnym, restauracja z obezwładniającym widokiem na krajobraz... Można się było rozmarzyć!

Kawalerowie nie raz musieli konfrontować się z ostrymi ocenami i z własnymi przekonaniami na swój temat. Każdy z nich wyniósł dla siebie życiową lekcję. Natomiast uczestniczki wielokrotnie wspominały o sile i pewności siebie, jakich nabrały podczas wielotygodniowego pobytu na wyspie. Przez 40 dni nie brakowało też kłótni, intryg i awantur, które często doprowadzały uczestników do białej gorączki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ostatecznie w finale znalazły się dwie kandydatki Toma: Amira i Amello oraz dwie Tomka: Kasia i Magda. Ale tylko dwie panie opuściły grecką plażę u boku wymarzonego księcia.

Na koniec odcinka wszystko stało się jasne. Wielkimi zwyciężczyniami zostały Kasia oraz Amira! Co ciekawe, wiemy już, że związek młodszego kawalera nie przetrwał (program nagrywany był w 2021 r., tu dowiecie się więcej na temat nowej miłości Katarzyny). A co z Tomem i Amirą? Tego z pewnością wkrótce się dowiemy.

  • Finał "40 kontra 20"
  • Finał "40 kontra 20"
  • Finał "40 kontra 20"
[1/3] Finał "40 kontra 20"Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Tomek i Magda w "40 kontra 20"
Tomek i Magda w "40 kontra 20"© Materiały prasowe
Amira i Tom w "40 kontra 20"
Amira i Tom w "40 kontra 20"© Materiały prasowe
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (24)
Zobacz także