"40 kontra 20". Widzowie odkryli jej przeszłość. Amello nie chwali się tym na Instagramie

Amello występowała już w telewizji
Amello występowała już w telewizji
Źródło zdjęć: © Player.pl
Magdalena Sawicka

11.01.2023 16:17, aktual.: 11.01.2023 16:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gdy pojawiła się w programie, Tom zbierał szczękę z podłogi. Inne uczestniczki od razu widziały w niej rywalkę, a jej urodę oceniły na "10 na 10". Okazuje się, że Amello z programu "40 kontra 20" skrywa wiele tajemnic.

Drugi sezon "40 kontra 20" zmierza ku końcowi. Już niedługo dowiemy się, które z rywalizujących kobiet opuszczą w ramionach szukających miłość kawalerów. Tomek wciąż zastanawia się, czy woli towarzystwo Kasi, Magdy czy Moniki. O serce Toma walczą jeszcze Amello, Amira, Dżoana i Natalia.

W willi i na glampingu buzują emocje. Żaden z panów nie określił się jednoznacznie, która z uczestniczek jest mu najbliższa. Nic więc dziwnego, że zdezorientowani widzowie snują domysły i teorie, którymi dzielą się w mediach społecznościowych.

TOM BYŁ ZACHWYCONY STOSUNKIEM AMELLO DO JEGO ŻARTU 👀 | 40 kontra 20

Okazuje się, że wiele z internetowych spekulacji dotyczy pochodzącej z Kenii Amello, której uroda kompletnie zawróciła w głowie Tomowi. Uczucia 44-letniego mężczyzny zostały zresztą odwzajemnione. Atrakcyjna 25-latka początkowo była skryta i speszona, ale z czasem zaczęła się otwierać i opowiedziała m.in. o swoim trudnym dzieciństwie.

Początkowo Amello wzbudziła nie tylko zachwyt, ale i sympatię widzów. Fani show podziwiali jej dojrzałość i klasę. Szybko uświadomili sobie też, że skądś nową uczestniczkę "40 kontra 20" kojarzą. Jak się okazało, 25-latka pracuje jak modelka i ring-girl, a na swoim koncie ma nie tylko kilka teledysków, ale i udział w programie TTV. Widzowie wyłapali bowiem, że brała udział w show "Zamiana żon", co nie do końca im się spodobało. Zaczęli podejrzewać, że zgłosiła się do "40 kontra 20" nie z chęci znalezienia miłości a dla sławy.

Kolejna kontrowersja związana z Amello dotyczy jej znajomości z Tomem, którego ponoć po raz pierwszy spotkała na planie show. Na Instagramie fani programu znaleźli jednak zdjęcia z 2019 r., na którym tych dwoje występuje w roli modela i modelki. Fotografia została usunięta z profilu fotografa, ale ponownie pojawiła się koncie projektantki, której kreację Amello ma na sobie.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (72)
Zobacz także