"40 kontra 20". Polała go zimną wodą, gdy spał. Kim ona jest?

"40 kontra 20": w programie pojawiła się Marianka.
"40 kontra 20": w programie pojawiła się Marianka.
Źródło zdjęć: © Instagram

16.07.2021 05:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Poszukiwania miłości dalej trwają. Do uczestniczek programu "40 kontra 20" dołączyła właśnie kolejna piękna kobieta. Myślicie, że jej wejście zmieni sytuację w willi lub na glampingu?

"40 kontra 20" to program kontrowersyjny już z założenia. Dzielenie kobiet na dwa obozy ze względu na wiek, gdy wszystkie mają walczyć o względy dwóch mężczyzn - dwudziestolatka i czterdziestolatka... Brzmi dobrze? Niekoniecznie, jednak program, tak czy inaczej, zebrał ogromną rzeszę fanów, którzy w napięciu czekają na kolejny odcinek.

Na miejsce uczestniczek, które odpadają z programu, szybko wskakują nowe kobiety. Ostatnim wielkim zaskoczeniem była Linda, która, jak się okazało, przyjechała do pozostałych z wielką tajemnicą. Kiedy wyszła ona na jaw, wszyscy byli w szoku. Nie za często zdarza się w końcu, by w randkowym show o względy tego samego faceta rywalizowały matka z córką.

Linda nie jest już jednak najnowszym nabytkiem programu. To zaszczytne miejsce należy już do innej tajemniczej kobiety, która na wstępie oblała śpiącego Bartosza zimną wodą z konewki. Ten chyba jednak nie miał jej tego za złe, bo od razu skomplementował jej urodę i szybko złapali wspólny język. Marianka wypowiadała się o Bartku w zasadzie w samych superlatywach, natomiast, według niej, Robert Kochanek to playboy.

Pozostałe uczestniczki powitały Mariankę w bardzo serdeczny sposób, ciesząc się, że mają nową koleżankę. Ta, podobnie jak Linda, weszła do programu "40 kontra 20" z niemałą tajemnicą. Kobieta nie zdradza bowiem, ile ma lat. Twierdzi, że nie chce być oceniana przez pryzmat wieku, jednak wydaje nam się, że w tym programie nie ma on aż tak wielkiego znaczenia.

Marianna przedstawiła siebie jako silną, niezależną i samodzielną kobietę i to może właśnie dlatego poszukiwania miłości musiała rozpocząć w telewizyjnym show. Jesteście ciekawi, do której grupy należy nowa uczestniczka - jest dwudziestką czy czterdziestką?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także