Qaqwqwrqw

Zygmunt Chajzer znika z reklam proszku Vizir. Zastąpi go Anna Starmach

Zygmunt Chajzer przez 14 lat był twarzą marką produkującej środki do prania. Jak dowiedział się portal wirtualnemedia.pl, prezenter został zastąpiony przez Anię Starmach. Reklamy z nową gwiazdą TVN są emitowane od początku lipca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zygmunt Chajzer przestaje być ambasadorem marki Vizir
Zygmunt Chajzer przestaje być ambasadorem marki Vizir (ONS.pl)
Qaqwqwrqw

- Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i zadowoleni z wieloletniej i niesamowicie owocnej współpracy z Zygmuntem Chajzerem, który pomógł nam utrzymać Vizir jako jedną z największych marek w Polsce na przestrzeni lat - powiedziała Mariola Mirek, menedżer ds. komunikacji w Procter&Gamble w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

Ania Starmach jest znana przede wszystkim z bycia jurorką w programie "Master Chef". Nic dziwnego, że pierwszy spot z jej udziałem nawiązuje do pracy w kuchni. Nowa ambasadorka marki Vizir uczy dzieci, jak wypiekać muffinki, a rodzicom pomaga pozbyć się uporczywych plam.

To nie jest pierwsza reklama z jej udziałem. Wcześniej Starmach wystąpiła w kampanii sprzętów gospodarstwa domowego, reklamowała również markę Cukier Królewski. Niedawno wraz z Mateuszem Gesslerem mogliśmy ją oglądać w reklamie mrożonej kawy Jacobs.

Qaqwqwrqw

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw