Trwa ładowanie...

Zygmunt Chajzer wraca do telewizji. To gratka dla fanów!

Program "Supermodelka plus size" nabiera kształtów. Za stołem jurorskim zasiądzie lubiany przez widzów prezenter, Zygmunt Chajzer.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Zygmunt Chajzer
Zygmunt ChajzerŹródło: AKPA
d1g2j8n

Program "Supermodelka plus size" jest oparty na niemieckim formacie "Curvy Supermodel", który zadebiutował w tamtejszej telewizji RTL2 jesienią ubiegłego roku. Uczestniczą w nim kobiety w wieku od 18 do 28 lat, a warunkami uczestnictwa są wzrost przynajmniej 170 cm i rozmiar minimum 42. Następnie te panie, które zakwalifikowały się do show, przez 10 odcinków będą oceniane przez czwórkę jurorów, którzy wspólnie z ekspertami z różnych dziedzin, będą przygotowywać je do pracy modelek. Uczestniczki będą sprawdzać się m.in. w zadaniach aktorskich, sportowych i tanecznych. Jurorzy po każdym odcinku będą decydować, które osoby przejdą do następnego etapu.

Zygmunt Chajzer potwierdził udział w programie Polsatu na antenie radia Złote Przeboje, w rozmowie z Marzeną Rogalską. - Mieliśmy pilotowe odcinki i wygląda to fajnie, ciekawie, inaczej, czasami zabawnie – wyjawił. Pozostaje jeszcze tajemnicą, kto będzie towarzyszył mu za stołem jurorskim.

To powrót prezentera do telewizji po dłuższej przerwie (poza gościnnymi występami). Chajzer w przeszłości prowadził w Polsacie różne teleturnieje i programy rozrywkowe, m.in. "Idź na całość", "Grasz czy nie grasz", "Gwiezdny cyrk" i "Moment prawdy". Współpracował też m.in. z TVN, przez wiele lat był związany z radiową Jedynką, w latach 2013-2015 prowadził audycje w Radiu Złote Przeboje, a od połowy 2015 roku jest związany z Radiem Pogoda.

d1g2j8n

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także: Filip Chajzer o nowym programie

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1g2j8n

Podziel się opinią

Share
d1g2j8n
d1g2j8n