Życie rozpadło mu się na kawałki. Babiarz nie spodziewał się. Zdecydowała żona

fot. AKPA
fot. AKPA
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

11.06.2023 18:49, aktual.: 12.06.2023 07:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Znany prezenter TVP rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Od lat jest w szczęśliwym małżeństwie, jednak wcześniej Przemysław Babiarz przeżył bolesny, miłosny zawód.

Przemysław Babiarz, choć z wykształcenia jest aktorem, większość zawodowego życia upłynęło mu pod znakiem komentowania wydarzeń sportowych. Udziela się też jako prowadzący teleturnieju "Va Banque" i okazjonalnie jako gospodarz quizów tematycznych TVP. Jest związany z Telewizją Polską od blisko 30 lat.

Mimo że większość Polaków zna jego twarz i głos, mało wiadomo o życiu prywatnym dziennikarza. A swego czasu przeżywał spore zawirowania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Przemysław Babiarz od ponad 20 lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Marzeną Babiarz. Jednak wcześniej wiódł zupełnie inne życie. Był aktorem Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Miał poukładane życie rodzinne: żonę i syna, ale nagle wszystko się rozpadło. - To nie był mój wybór - zdradził w rozmowie z "Rewią". Co się stało?

Powody rozstania z pierwszą żoną do dziś są tajemnicą. Prawdopodobnie Przemysław Babiarz został porzucony przez ukochaną. Bardzo zależało mu na unieważnieniu ślubu. Potem porzucił Gdańsk na rzecz Warszawy, jak i zawód aktora na pracę przed kamerą telewizyjną. Podczas obowiązków służbowych poznał drugą żonę.

Przemysław Babiarz od lat jest też konferansjerem różnych imprez. Podczas jednej z nich, dokładnie targów spożywczych, poznał kobietę swojego życia. Marzena Babiarz z wykształcenia jest tłumaczką języka hiszpańskiego. Razem wychowali Szymona (jego syna z pierwszego małżeństwa) oraz Luisę.

- Małżonkowie mogą mieć różne charaktery i zainteresowania, ale jeśli jest między nimi porozumienie, to wszystko da się pogodzić. Z Marzenką nie tylko bardzo się kochamy, ale mamy ten sam system wartości. To kobieta na całe życie. Gdyby jej kiedyś zabrakło, nie szukałbym żadnej innej. Wierzę, że po tamtej stronie będzie nam dane być razem - zdradził Przemysław Babiarz.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" masakrujemy szokującego i rozseksualizowanego "Idola" od HBO, znęcamy się nad Arnoldem Schwarzeneggerem i jego Netfliksowym "FUBAR-em" i, dla równowagi, polecamy najlepsze seriale wszech czasów. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (38)
Zobacz także