Zuzanna Falzmann żegna się z Telewizją Polską

Zuzanna Falzmann żegna się z Telewizją Polską
Źródło zdjęć: © East News

04.02.2020 15:00, aktual.: 04.02.2020 15:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Korespondentka TVP ze Stanów Zjednoczonych zrezygnowała z etatu. Po ponad 20 latach pracy w mediach zmienia branżę.

O swojej decyzji Zuzanna Falzmann poinformowała w mediach społecznościowych. "Tysiące relacji, wywiadów, programów i rozmów z niesamowitymi ludźmi na całym świecie. Po 22 latach pracy w telewizji podjęłam decyzję, że czas na nowy rozdział w życiu zawodowym. Przepięknie dziękuję Państwu za wszystkie spotkania przed kamerą i za kamerą. I do zobaczenia" - napisała na Twitterze.

Falzmann zaczynała karierę w TVN . Później związała się z TV4, gdzie odpowiadała za tematykę międzynarodową. Realizowała m.in. program "VIP London Calling".

W latach 2008-2016 była korespondentką Polsatu w Waszyngtonie. Następnie podjęła współpracę z TVP. Do historii przeszła jej relacja z Oscarów 2019 r., która w "Wiadomościach" została przedstawiona pod kątem "zachwycającej Hollywood" stylizacji dziennikarki. Materiał "Nasza gwiazda na czerwonym dywanie" wprawił w zdumienie środowisko dziennikarskie.

W połowie 2019 r. Zuzanna Falzmann po latach życia w Stanach Zjednoczonych zdecydowała się na powrót do ojczyzny. Od listopada była dziennikarką TVP Info oraz prowadzącą "Panoramy" w TVP2.

Jak podała w social mediach, nie zamierza wracać do pracy dziennikarskiej. Dla portalu wirtualnemedia.pl skomentowała swoje dalsze plany zawodowe: - Nie przechodzę ani do żadnej innej telewizji, ani do radia czy wydawnictwa. Po powrocie do Polski dostałam kilka propozycji pracy. Zdecydowałam się na jedną z nich. Nowy pracodawca za dwa - trzy dni sam wyda komunikat w tej sprawie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (74)
Zobacz także