Trwa ładowanie...

Robi się gorąco! Kto stworzył nową parę?

W pierwszym odcinku "Love Island" poznaliśmy uczestników trzeciej edycji. Osoby biorące udział w reality-show stworzyły także pary. Co działo się w drugim odcinku?

Share
Co działo się w drugim odcinku "Love Island. Wyspa miłości?"
Co działo się w drugim odcinku "Love Island. Wyspa miłości?"Źródło: Facebook, Fot: Love Island. Wyspa miłości
d2pn718

W pierwszym odcinku "Love Island" poznaliśmy prawie wszystkich uczestników. Na "wyspę miłości" przyjechali Ola, Stella, Ania, Natasha, Waleria i Ola, która pojawiła się pod koniec pierwszego odcinka, Mateusz, Daniel, Maciej, Dawid oraz Piotr. To jednak nie wszyscy.

Na początku drugiego odcinka poznaliśmy Piotra z Wrocławia. 32-latek zajmuje się giełdą i przyjechał do programu "wygrać miłość". "Kobiety zwracają uwagę na moją posturę, na to, że jestem wysoki [...]. Zwracam uwagę na stopy" - zdradził nowy uczestnik. "Kobiety w willi powinny być przygotowane na takiego gracza, jak ja" - dodał.

d2pn718

To właśnie on był tym tajemniczym mężczyzną, do którego w jacuzzi dołączyły Ola, Stella i Ania. Wszystkie dziewczyny były zachwycone Piotrem. "Dlaczego on musi być taki przystojny?" - zażartowała 22-letnia Aleksandra. Mężczyźni w willi poczuli się trochę zagrożeni. "Kojarzy mi się z takim dzikiem" - stwierdziła Waleria.

Zobacz także: Pary z "Love Island", które się rozstały

Co działo się w 2. odcinku "Love Island. Wyspa miłości"?

Następnego dnia panowie przygotowali dziewczynom śniadanie. Większość uczestników jadła pierwszy posiłek w swoich parach. Piotr stwierdził, że rozmowy ze Stellą idą w dobrym kierunku i coraz lepiej poznaje swoją programową partnerkę.

d2pn718

Po śniadaniu na wszystkich czekało zadanie. Uczestnicy mieli ślizgać się po zjeżdżalni pełnej kisielu, a na końcu wyłowić tabliczkę z zagadką i odgadnąć, kogo dotyczy, a następnie pocałować tę osobę. Na pierwszy ogień poszedł Mateusz. Mężczyzna wybrał Walerię. Tylko nowemu uczestnikowi udało się dobrze rozwikłać zagadkę.

Pierwszą uczestniczką z grupy dziewczyn, które zjeżdżały, była Stella. Dziewczyna pocałowała Piotra - pocałunek był bardzo długi i namiętny. Widać, że między nimi narodziło się uczucie. Tuż po Stelli przyszedł czas na Anię i Walerię. Jednak największe wrażenie zrobiła na mężczyznach 22-letnia Ola. "Ma mega ciało" - wyznał 32-letni Piotr z Wrocławia.

Okazuje się, że nie wszyscy są zadowoleni z utworzonych par. Maciej wolałby połączyć się z Anią. Uczestnik zaproponował jej stworzenie pary, co ucieszyło uczestniczkę, której mężczyzna także wpadł w oko.

Pod koniec drugiego odcinka powstała nowa para. Ola wybrała Mateusza, który dotychczas tworzył parę z Walerią. O tym, z kim stworzy parę 32-letni Piotr z Wrocławia, dowiemy się w kolejnym odcinku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2pn718

Podziel się opinią

Share
d2pn718
d2pn718