Trwa ładowanie...

"Zraniona miłość" odc. 24: wielkie poświęcenie Cevdeta. Bohater podłoży bombę

W 24. odsłonie "Zranionej miłości" Cevdet pokaże, że jest gotów zrobić wszystko dla dobra ojczyzny. Tym razem postara się on wykonać niebezpieczne zadanie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Zraniona miłość" odc. 24: wielkie poświęcenie Cevdeta. Bohater podłoży bombęŹródło: Youtube.com
d23p28h
d23p28h

Widzowie "Zranionej miłości" wielokrotnie mieli okazję przekonać się o wielkim bohaterstwie Cevdeta. W najnowszym odcinki serialu mężczyzna spróbuje zdetonować bombę w hangarze z armatami. Jeśli mu się to uda, może on całkowicie odwrócić losy grecko-tureckiego konfliktu. Zadanie nie będzie jednak łatwe. Czy oficer wywiąże się ze swojego zadania? Co jeszcze czeka na nas w kolejnym epizodzie produkcji? Zobacz krótkie streszczenie 24. odsłony hitu Telewizyjnej Jedynki!

"Zraniona miłość" odc. 24 - co wydarzyło się w poprzednim epizodzie?

Najważniejszym wydarzeniem ostatniego odcinka "Zranionej miłości" była przede wszystkim konfrontacja Azize i Tevfika. Przetrzymywana przez tego drugiego Eftayla posłała ojca po pomoc. Z kolei Azize odkryła przez przypadek kryjówkę z bronią. Oprócz tego Cevdet podjął decyzję o wysadzeniu w powietrze portu wojskowego.

"Zraniona miłość" odc. 24 - streszczenie

Tevfik obieca Azize, że nie zrobi Cevdetowi krzywdy, jeśli tylko zdradzi ona, jakie zamiary ma jej mąż. Tymczasem oficer zastanie żonę z Tevfikiem i chorą Eftylayi. Między mężczyznami dojdzie do sprzeczki. Major wyruszy ze swoją niebezpieczną misją. Cevdet będzie chciał podłożyć bombę pod hangarem z armatami. Zadanie utrudnią mu jednak cywile, którzy zbiorą się przy porcie. Niepodległościowcy zwołają zebranie, by wskrzesić państwo tureckie. To nie przypadnie do gustu Grekom.

d23p28h

"Zraniona miłość" odc. 24 - emisja w TV

Nowy odcinek "Zranionej miłości" zostanie wyemitowany 7 czerwca o 18:40 w TVP1.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d23p28h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23p28h