"Żony Warszawy". Zaskoczyła wszystkie kobiety przy stole. Nagle zaczęła mówić o kremacji

Sara z "Żon Warszawy" otwarcie mówi o swoich rodzinnych rozterkach
Sara z "Żon Warszawy" otwarcie mówi o swoich rodzinnych rozterkach
Źródło zdjęć: © Polsat
oprac. MOS

15.09.2023 14:11, aktual.: 15.09.2023 14:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W nowym show Polsatu "Żony Warszawy" nie brakuje medialnych osobowości. Niektóre z pań przed kamerami czują się tak swobodnie, że otwarcie mówią o intymnych sprawach. Ostatnie wyznanie Sary wprawiło wszystkich w zdumienie.

Już pierwszy odcinek "Żon Warszawy" pokazał widzom, że zapowiada się jazda bez trzymanki. Bogate mieszkanki stolicy, zaradne businesswoman okazały się paniami, którym przeciętnie zarabiająca kobieta z małego miasta z pewnością nie zazdrości jednego - braku klasy.

Okazuje się, że uczestniczki reality show Polsatu chętnie obgadują siebie na plecami i wywlekają na wierzch intymne sprawy. A przynajmniej Sara otwarcie mówi o tym, co dzieje się w jej małżeństwie i rodzinie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W pierwszym odcinku zaskoczyła wyznaniem o tym, że jej starszy o 27 lat mąż na życzenie żony ma poddać się wazektomi. Ukochany ponoć nie ma z tym żadnego problemu. W przeciwieństwie do koleżanek Sary z programu, jak i pewnie części widzów.

Mimo to w kolejnej odsłonie "Żon Warszawy" niezrażona Sara znów poruszyła kontrowersyjny temat. Tym razem oznajmiła wszystkim paniom podczas kolacji w ogrodzie, czego życzy sobie jej babcia po śmierci.

- Moja babcia zdecydowała, że ona po śmierci chce być skremowana i zamieniona w diament. Mamy dzwonić do firmy brytyjskiej, która to robi i się dowiadywać o szczegóły. Babcia powiedziała: "po co mam leżeć w ziemi, jak mogę z tobą zwiedzać świat" - wyznała Sara przed kamerami.

Przy stole niewiele pań chciało poruszać ten temat. Jedynie Magda wypowiedziała się entuzjastycznie. - O tym samym rozmawiałam z moją córką i ona powiedziała: "mamo, ja chciałabym mieć cię cały czas przy sobie, musisz się skremować". No i rozważam - przyznała.

Motywacje "świadomej bogini" mogą wynikać też z podążania za trendami. - To jest przyszłość. Wiem, że to będzie hit za jakiś czas - oceniła.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także