"Żony Miami". Skąpo ubrana Aneta Glam bryluje w Warszawie. Jest luksusowo

Aneta Glam w Warszawie
Aneta Glam w Warszawie
Źródło zdjęć: © Instagram

05.10.2022 15:46, aktual.: 05.10.2022 18:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aneta Glam-Kurp wraz ze swoim 70-letnim partnerem odwiedziła Polskę. Wraz z ukochanym zwiedzała Warszawę, zaliczając głównie luksusowe restauracje i elitarne kluby nocne. Cokolwiek by się jednak nie działo, celebrytka zawsze podkreślała swoje bujne kształty.

W ubiegłym roku na antenie TVN7 debiutował nowy program o bogatych Polkach w Stanach Zjednoczonych. "Żony Miami" wylansowały kilka nowych celebrytek, które na łamach bulwarowej prasy i w mediach społecznościowych czują się jak ryby w wodzie. Jedną z nich jest Aneta Glam-Kurp, która u boku miliardera zrealizowała swój "American Dream". Dom w prestiżowej dzielnicy Milami, jacht i garderobę wartą miliony.

W związku z 70-letnim Georgem Wallnerem Aneta jest od 10 lat. Para poznała się w klubie na plaży w Miami. Choć są ze sobą szczęśliwi, nie zamierzają się pobrać. Gwiazda TVN przyznaje, że nie potrzebuje "papierka", bo oboje sobie ufają. Ostatnio milioner postanowił po raz pierwszy odwiedzić kraj, z którego pochodzi jego ukochana. Para odwiedziła Polskę i brylowała na stołecznych salonach.

Pobyt w Polsce Aneta Glam-Kurp relacjonowała na swoim profilu na Instagramie. Luksusowy hotel, najlepsze restauracje w Warszawie i kluby nocne dla elit. Para nie zamierzała rezygnować z poziomu życia, do którego przyzwyczaili się w Miami. Polka pozostała też wierna swojemu stylowi - zawsze ubierała się w stroje, które nie zasłaniały jej bujnych kształtów.

Widać to chociażby po nagraniu, na którym bawi się w jednym ze stołecznych klubów. Na nagraniu to bujne kształty celebrytki grają pierwsze skrzypce.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (34)
Zobacz także