Trwa ładowanie...
26-01-2017 13:45

"Żony Hollywood": w nowym sezonie wystąpi Monique Lehmann - córka "Papcia Chmiela"

Fani programu wciąż nie mogą pogodzić się z tym, że w trzeciej serii zabraknie Heleny Król Kołodziey. Producenci show zapewniają, że w nowym sezonie nie zabranie ciekawych osobowości. Co ciekawe, w programie wystąpi córka Henryka Jerzego Chmielewskiego, czyli sławnego Papcia Chmiela. Czy podbije serca widzów?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Żony Hollywood": w nowym sezonie wystąpi Monique Lehmann - córka "Papcia Chmiela"Źródło: Facebook.com
d38vvsk
d38vvsk

Już 13 lutego zostanie wyemitowany premierowy odcinek trzeciego sezonu "Żon Hollywood". Program doczekał się wiernego grona odbiorców, a uczestniczki zyskały fanów i popularność. W najnowszej serii zabranie kilku uwielbianych przez publiczność postaci, tj. Helena Król Kołodziey, Eva Halina Rich i Kinga Korta. Producenci zapowiadają jednak, że na widzów czekają nowe, równie barwne i ciekawe bohaterki. Jedną z nich jest Moniqe Lehman, czyli córka Henryka Jerzego Chmielewskiego, autora kultowej serii komiksów "Tytus, Romek i Atomek".

Córka Papcia Chmiela ma 66 lat i, jak zapewnia TVN, jest "światowej sławy artystką oraz cenioną twórczynią gobelinów". Monque Lehmann tworzy dekoracyjne tkaniny, które zdobią synagogi, kościoły, uczelnie i inne miejsca użyteczności publicznej w Stanach Zjednoczonych. Prywatnie jest żoną oficera marynarki wojennej i inżyniera NASA - Davida Lejmanna.

W trzecim sezonie "Żon Hollywood" zadebiutują też Izabela Yamagata, była modelka i właścicielka agencji modelingowej, jej 30-letnia córka, Żanett Gromadzky, Joanna Maloney oraze Eva D’Angelo.

d38vvsk

Aktualny program telewizyjny możecie sprawdzić tutaj.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Facebook.com
Źródło: Facebook.com
Facebook.com
Źródło: Facebook.com
Facebook.com
Źródło: Facebook.com
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d38vvsk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38vvsk