Trwa ładowanie...
ycipk-301o7m

Żona Ryszarda Kotysa zapewnia mu stałą opiekę. Nie obyło się bez pomocy z zewnątrz

Choć Ryszard Kotys wyszedł już z ostatnich problemów zdrowotnych, jego żona nie przestaje otaczać go opieką. Chce jednak jednocześnie realizować swoje pasje, więc w efekcie musiała wynająć dla niego profesjonalną opiekunkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryszard Kotys z żoną
Ryszard Kotys z żoną (East News)
ycipk-301o7m

Kotys ostatnio poważnie podupadł na zdrowiu. 85-letni aktor nie wyleczył zapalenia płuc i wylądował w szpitalu z płynem w jamie opłucnej. Kłopoty zdrowotne spowodowały, że nie wystąpił w jednej edycji "Świata według Kiepskich". Tabloidy wietrzyły już rychły koniec kariery aktora i informowały, że Kotys nie pojawi się już w serialu. Ku uciesze widzów, były to tylko wyssane z palca plotki, a serialowy Paździoch bawił już fanów w ostatnio emitowanym sezonie.

Mimo że największe problemy zdrowotne już minęły, aktor wciąż wymaga opieki. Mieszka na wsi pod Poznaniem i nie może sam podróżować. W wywiadach żartował, że jest uzależniony od swojej żony, bo tylko ona ma prawo jazdy. Tymczasem młodsza o 27 lat Kamila Sammler-Kotys ma oprócz życia rodzinnego swoje plany i pasje. Jak się okazuje, jest zapaloną podróżniczką.

- Żona Ryszarda chce zobaczyć jeszcze trochę świata, ostatnio wróciła na przykład z Indii – powiedziała "Faktowi" osoba z otoczenia pary. Na szczęście żona aktora znalazła rozwiązanie tej sytuacji i wynajęła opiekunkę. Dzięki temu mąż będzie miał opiekę, a ona będzie mogła się realizować.

ycipk-301o7m

- Ma na imię Natalia. Pod nieobecność Kamili zajmuje się Ryszardem, dba o niego, gotuje mu. A żona może bez wyrzutów sumienia realizować swoje marzenia – podsumowała informatorka tabloidu.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-301o7m

ycipk-301o7m
ycipk-301o7m