ycipk-3mg4wk

Zobacz zwiastun ostatniego odcinka "Detektywa"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zobacz zwiastun ostatniego odcinka "Detektywa"
(megafon.pl)
ycipk-3mg4wk

Stacja HBO zaprezentowała zapowiedź ostatniego odcinka pierwszego sezonu serialu "Detektyw" ("True Detective").

Bohaterami pierwszego sezonu są Martin Hart (Woody Harrelson) i Rust Cohle (Matthew McConaughey; na zdj.), dwaj detektywi i byli partnerzy, którzy w połowie lat 90. pracowali w wydziale kryminalnym w Luizjanie. Prowadzili wówczas śledztwo w sprawie makabrycznego morderstwa, które mogło mieć rytualny podtekst. Podczas poszukiwań mordercy ich losy połączyły się w nieoczekiwany sposób, co doprowadziło do konfliktu. W 2012 roku zostaje popełnione podobne morderstwo. Dwóch nowych detektywów przydzielonych do sprawy postanawia przejrzeć akta z 1995 roku. Martin i Rust opowiadają im o dawnym śledztwie i swoim życiu, wyjawiając przy okazji powody, które skłoniły Cohle'a do odejścia z wydziału zabójstw w 2002 roku. Opowieści detektywów o śledztwie zmuszają mężczyzn do powrotu do bolesnych wspomnień i do świata, który dawno zostawili za sobą.

Oficjalnie nie zostało to jeszcze potwierdzone, ale twórca kryminalnego cyklu, Nic Pizzolatto, niedawno rozsiewał plotki o drugiej odsłonie. - Byłoby wspaniale, gdyby - tak jak w teatrze - na plan mogli powrócić niektórzy z aktorów - mówił filmowiec. - Wcieliliby się w nowe role. Całe tło będzie inne. Na tym, między innymi, polega frajda pracy przy antologii.

ycipk-3mg4wk

Seria od samego początku pomyślana została jako antologia, w której każdy sezon przedstawia innych bohaterów i historię.

Ostatni odcinek pierwszego sezonu zostanie wyemitowany w niedzielę 9 marca. Zapowiedź finału można zobaczyć poniżej:

Przypomnijmy, że Matthew McConaughey, czyli serialowy detektyw Cohle, otrzymał właśnie Oscara za rolę w filmie "Witaj w klubie".

ycipk-3mg4wk
Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3mg4wk

ycipk-3mg4wk
ycipk-3mg4wk