Trwa ładowanie...

Zobacz premierowe odcinki "Zasady przyjemności". CANAL+ odkodowuje serial

"Zasada przyjemności” to pierwsza tak duża międzynarodowa koprodukcja krajów Europy Środkowo-Wschodniej. 9 czerwca, CANAL+ na jeden dzień uruchomi pasmo odkodowane w związku z czym abonenci platformy nc+ i wybranych sieci kablowych będą mogli śledzić losy bohaterów z pierwszych dwóch odcinków serialu.

Share
Zobacz premierowe odcinki "Zasady przyjemności". CANAL+ odkodowuje serial
Źródło: Materiały prasowe
d1j6ylv

CANAL+ pokaże w paśmie odkodowanym premierę dwóch pierwszych odcinków serialu kryminalnego „Zasada przyjemności”. Najnowsza koprodukcja CANAL+ będzie także dostępna w serwisach nc+ GO i nc+ GO TV - już w dniu premiery, 9 czerwca od godziny 12:00, abonenci platformy nc+ będą mogli zobaczyć cztery z dziesięciu odcinków serialu. W kolejnych tygodniach, w serwisach nc+ GO i nc+ GO, TV będą się pojawiać po 2 odcinki - tym samym oba serwisy pokażą je z wyprzedzeniem tygodniowym w stosunku do premiery antenowej.

Poza premierą "Zasady przyjemności” widzowie będą mogli zobaczyć m.in. inną oryginalną produkcję CANAL+, czyli mini-serial komediowy "Pisarze. Serial na krótko” z Maciejem Stuhrem i Magdaleną Cielecką.

Zobacz wideo:

Miłośników seriali kryminalnych, którzy cenią możliwość obejrzenia kilku odcinków z rzędu, czeka jeszcze jedna miła niespodzianka związana z "Zasadą przyjemności”. Platforma nc+ w ramach swoich serwisów nc+ GO i nc+ GO TV udostępni abonentom CANAL+ cztery pierwsze odcinki serialu już w dniu premiery, czyli 9 czerwca od godziny 12:00. W kolejnych tygodniach, w serwisach nc+ GO i nc+ GO TV będą się pojawiać po 2 odcinki. W ten sposób abonenci CANAL+ będą mogli oglądać serial z tygodniowym wyprzedzeniem wobec kolejnych odcinków emitowanych w sposób linearny. Premiera "Zasady przyjemności” na antenie CANAL+ i w CANAL+ 4K Ultra HD od 9 czerwca, w każdą niedzielę o 21:00.

d1j6ylv

W rolach głównych cenione i uznane aktorskie osobowości kina z trzech krajów: Małgorzata Buczkowska; Karel Roden, ("Krucjata Bourne’a", "Blade: Wieczny łowca II"); Sergey Strelnikow. W pozostałych rolach widzowie zobaczą m.in.: Roberta Gonerę, Dawida Czupryńskiego, Mirosława Bakę, Urszulę Grabowską, Piotra Machalicę oraz Magdalenę Boczarską i Mirosława Haniszewskiego. O jakość "Zasady przyjemności” zadbała ekipa niezwykle doświadczonych twórców: scenariusz napisał Maciej Maciejewski, autor dwóch sezonów "Gliny", reżyserem i showrunnerem serialu jest Dariusz Jabłoński (m.in. "Wino truskawkowe", "Gry wojenne", "Fotoamator") a za zdjęcia odpowiadali operatorzy z trzech krajów - z Polski był nim Paweł Dyllus (“Chce się żyć”, “Jestem mordercą”). Pomysłodawcą i producentem wiodącym serialu jest Apple Film Production ("Glina", "Szpiedzy w Warszawie", "Dzwony wojny").

Opis "Zasady przyjemności”:

Plaża w Odessie, ciepłe popołudnie. Uwagę plażowiczów zwraca dryfująca samotnie łódka, wewnątrz której dwóch przerażonych pływaków odkrywa nagie, okaleczone ciało młodej kobiety.

Tego samego dnia na Bulwarze Wiślanym w Warszawie wezwana do tajemniczej napaści policja dokonuje makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu. Czarną serię zdaje się potwierdzać kolejne dramatyczne znalezisko, odkryte przez aktorów w trakcie spektaklu na deskach praskiego teatru. Pozostawione przez morderców tropy zmuszają do współpracy trójkę śledczych z Polski, Ukrainy i Czech: Marię, Viktora i Serhija.

d1j6ylv

Podziel się opinią

Share
d1j6ylv
d1j6ylv