Znika z anteny. TVP Info wyjaśnia powody

Karolina Pajączkowska jest gwiazdą TVP Info.
Karolina Pajączkowska jest gwiazdą TVP Info.
Źródło zdjęć: © Instagram

03.11.2020 11:13, aktual.: 01.03.2022 14:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Pajączkowska w ostatnich miesiącach przyciągała widownię do stacji TVP Info. Nieoczekiwanie tymczasowo odsunięto ją od prowadzenia programów. Stacja wyjaśniła powody tej decyzji.

Dziennikarka dołączyła do redakcji TVP Info w listopadzie 2019 r. Szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów nie tylko ze względu na rzeczowy styl prowadzenia programów, ale również dzięki eksponowaniu swojej figury. Głębokie dekolty i krótkie sukienki stały się charakterystycznymi elementami na wizji wraz z pojawieniem się przed kamerami Karoliny Pajączkowskiej.

Jednak w najbliższym miesiącu dziennikarka nie pojawi się na antenie. Prowadząca "Info Raport" została skierowana do pracy w swojej macierzystej redakcji zagranicznej. Wynika to z nowego modelu pracy w TVP Info.

"Zanim pojawią się teorie spiskowe... W najbliższym miesiącu nie będę prowadzić programu Info Raport na antenie TVP Info. Zmiany wynikają z wprowadzonego podziału na grupy prezenterskie. Skupiam się na pracy w redakcji zagranicznej jako dziennikarz" - poinformowała Karolina Pajączkowska na Twitterze.

Bardziej szczegółowo wyjaśnił to dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

- Karolina nie przebywa na kwarantannie. Nieobecność to efekt naszych działań mających zapewnić bezpieczeństwo pracownikom. Podzieliliśmy prezenterów na grupy, żebyśmy w razie zakażenia jednej grupy mogli szybko wprowadzić drugą i w ten sposób utrzymać ciągłość emisji - zapewnił.

Oznacza to, że jeśli dziennikarka nie zarazi się koronawirusem ani nie będzie mieć kontaktu z osobą zarażoną, to powróci na antenę w grudniu. Z pewnością widzowie TVP Info będą z utęsknieniem czekać na jej powrót.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (197)
Zobacz także