Trwa ładowanie...

Znika z anteny. TVP Info wyjaśnia powody

Karolina Pajączkowska w ostatnich miesiącach przyciągała widownię do stacji TVP Info. Nieoczekiwanie tymczasowo odsunięto ją od prowadzenia programów. Stacja wyjaśniła powody tej decyzji.

Karolina Pajączkowska jest gwiazdą TVP Info.Karolina Pajączkowska jest gwiazdą TVP Info.Źródło: Instagram
djn2r5l
djn2r5l

Dziennikarka dołączyła do redakcji TVP Info w listopadzie 2019 r. Szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów nie tylko ze względu na rzeczowy styl prowadzenia programów, ale również dzięki eksponowaniu swojej figury. Głębokie dekolty i krótkie sukienki stały się charakterystycznymi elementami na wizji wraz z pojawieniem się przed kamerami Karoliny Pajączkowskiej.

Jednak w najbliższym miesiącu dziennikarka nie pojawi się na antenie. Prowadząca "Info Raport" została skierowana do pracy w swojej macierzystej redakcji zagranicznej. Wynika to z nowego modelu pracy w TVP Info.

"Zanim pojawią się teorie spiskowe... W najbliższym miesiącu nie będę prowadzić programu Info Raport na antenie TVP Info. Zmiany wynikają z wprowadzonego podziału na grupy prezenterskie. Skupiam się na pracy w redakcji zagranicznej jako dziennikarz" - poinformowała Karolina Pajączkowska na Twitterze.

djn2r5l

Bardziej szczegółowo wyjaśnił to dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

- Karolina nie przebywa na kwarantannie. Nieobecność to efekt naszych działań mających zapewnić bezpieczeństwo pracownikom. Podzieliliśmy prezenterów na grupy, żebyśmy w razie zakażenia jednej grupy mogli szybko wprowadzić drugą i w ten sposób utrzymać ciągłość emisji - zapewnił.

Oznacza to, że jeśli dziennikarka nie zarazi się koronawirusem ani nie będzie mieć kontaktu z osobą zarażoną, to powróci na antenę w grudniu. Z pewnością widzowie TVP Info będą z utęsknieniem czekać na jej powrót.

djn2r5l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djn2r5l