Trwa ładowanie...
d49hinh

"Zniewolona". Odcinek 40. Kiedy obejrzymy kolejny odcinek serialu?

Kiedy emisja "Zniewolonej"? "Zniewolona" to ukraiński serial kostiumowy, który pobija rekordy oglądalności. W roli głównej występuje Katerina Kowalczuk. Sprawdź, kiedy będzie można obejrzeć 40. odcinek serialu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Zniewolona". Odcinek 40. Kiedy obejrzymy kolejny odcinek serialu?
"Zniewolona". Odcinek 40. Kiedy obejrzymy kolejny odcinek serialu? (Materiał prasowy)
d49hinh

"Zniewolona" odcinek 40 – kiedy emisja najnowszego odcinka?

"Zniewolona" to serial, który gości na antenie TVP1 od 1 lipca. Ukraińska produkcja już zebrała sporą rzeszę oddanych fanów. 40. odcinek "Zniewolonej" obejrzymy 20 sierpnia 2019 o godz. 20:35. Drugi sezon ukraińskiego serialu możemy zobaczyć również w internecie na platformie vod Telewizji Polskiej.

Od 12 lipca stacja TVP emituje serial "Zniewolona" aż 6 dni w tygodniu – w poniedziałki, wtorki, środy, piątki, soboty oraz niedziele.

d49hinh

"Zniewolona" – fabuła i streszczenie odcinków

Fabuła "Zniewolonej" rozgrywa się w XIX w. Główną bohaterką jest niezwykle piękna Katerina Wierbickaja. Oprócz urody kobieta dysponuje również ponadprzeciętną inteligencją i zacięciem artystycznym. Jednak życie bohaterki serialu "Zniewolona" nie jest bajką. Katerina urodziła się w niewoli i jest własnością Piotra Czerwińskiego, czyli najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Widz śledzi losy pięknej Ukrainki, która rozpoczyna mozolną walkę o wolność.

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 40. odcinku "Zniewolonej"? Sprawdź streszczenie najnowszego odcinka ukraińskiego serialu.

d49hinh

Podziel się opinią

Share
d49hinh
d49hinh