Trwa ładowanie...
ycipk-2mlctk

"Zniewolona". Odcinek 34. Kiedy obejrzymy kolejny odcinek serialu?

"Zniewolona" to ukraiński serial kostiumowy, który pobija rekordy oglądalności. W roli głównej występuje Katerina Kowalczuk. Sprawdź, kiedy będzie można obejrzeć 34. odcinek serialu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Zniewolona". Odcinek 34. Kiedy emisja kolejnego odcinka?
"Zniewolona". Odcinek 34. Kiedy emisja kolejnego odcinka? (Materiały prasowe)
ycipk-2mlctk

"Zniewolona" odcinek 34 – kiedy najnowszy odcinek serialu?

"Zniewolona" to serial, który gości na antenie TVP1 od 1 lipca. Ukraińska produkcja już zebrała sporą rzeszę oddanych fanów. Serial "Zniewolona" jest emitowany w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek oraz sobotę.

34. odcinek "Zniewolonej" obejrzymy 13 sierpnia 2019 o godz. 20:35. Drugi sezon ukraińskiego serialu możemy zobaczyć również w internecie na platformie vod Telewizji Polskiej.

ycipk-2mlctk

"Zniewolona" – fabuła i streszczenie odcinków

Fabuła "Zniewolonej" rozgrywa się w XIX w. Główną bohaterką jest niezwykle piękna Katerina Wierbickaja. Oprócz urody kobieta dysponuje również ponadprzeciętną inteligencją i zacięciem artystycznym. Jednak życie bohaterki serialu "Zniewolona" nie jest bajką. Katerina urodziła się w niewoli i jest własnością Piotra Czerwińskiego, czyli najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Widz śledzi losy pięknej Ukrainki, która rozpoczyna mozolną walkę o wolność.

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 34. odcinku "Zniewolonej"? Sprawdź streszczenie najnowszego odcinka ukraińskiego serialu.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2mlctk

ycipk-2mlctk
ycipk-2mlctk