Trwa ładowanie...
d3cxp0w

"Zniewolona". Odcinek 34: Co wydarzy się w nowym odcinku serialu? [Streszczenie]

Co wydarzy się w "Zniewolonej"? Co stanie się z zabójcą Wasilinki?. Jak makabryczna zbrodnia wpłynie na losy Katii? Oto streszczenie 34. odcinka serialu "Zniewolona".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Zniewolona". Odcinek 34: Co wydarzy się w nowym odcinku serialu? [Streszczenie]
"Zniewolona". Odcinek 34: Co wydarzy się w nowym odcinku serialu? [Streszczenie] (Materiał prasowy)
d3cxp0w

Odcinek 34. "Zniewolonej" obejrzymy we wtorek, 13 sierpnia 2019 o godz. 20:35 na kanale TVP1.

"Zniewolona". Odcinek 31: Co wydarzy się w serialu? [Streszczenie]

W 34. odcinku "Zniewolonej" losy Katii komplikuje fakt, że jest ona jedynym świadkiem morderstwa Wasilinki. Grigorij Czerwiński chce za wszelką cenę odnaleźć swoją niewolnicę. W tym celu daje ogłoszenie w gazecie, do którego dołączony jest wizerunek Kateriny. Możnowładca coraz głębiej popada w uzależnienie od morfiny.

d3cxp0w

Natomiast Madame nie ma zamiaru wypuścić dziewczyny ze swojego domu publicznego, dopóki ta nie spłaci swojego długu. Zabójca Wasilinki wraca do burdelu. Brutalny inspektor policji szuka następnej ofiary. Szantażuje tez Madame Makarową, aby ta nie wyjawiła jego zbrodni.

"Zniewolona" – fabuła serialu

Fabuła "Zniewolonej" rozgrywa się w XIX w. Główną bohaterką jest niezwykle piękna Katerina Wierbickaja. Oprócz urody kobieta dysponuje również ponadprzeciętną inteligencją i zacięciem artystycznym. Jednak życie bohaterki serialu "Zniewolona" nie jest bajką. Katerina urodziła się w niewoli i jest własnością Piotra Czerwińskiego, czyli najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Widz śledzi losy pięknej Ukrainki, która rozpoczyna mozolną walkę o wolność.

d3cxp0w

Podziel się opinią

Share

d3cxp0w

d3cxp0w