Trwa ładowanie...

"Zniewolona". Odcinek 31. Kiedy obejrzymy kolejny odcinek serialu?

"Zniewolona" to ukraiński serial kostiumowy, który pobija rekordy oglądalności. Sprawdź, kiedy będzie można obejrzeć 31. odcinek serialu.

Share
"Zniewolona". Odcinek 31. Kiedy obejrzymy kolejny odcinek serialu?
Źródło: Materiał prasowy
d3ueeq2

"Zniewolona" odcinek 27 – kiedy emisja najnowszego odcinka?

"Zniewolona" to serial, który gości na antenie TVP1 od 1 lipca. Ukraińska produkcja już zebrała sporą rzeszę oddanych fanów. Serial "Zniewolona" jest emitowany w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek oraz sobotę.

31. odcinek "Zniewolonej" obejrzymy 10 sierpnia 2019 o godz. 20:35. Drugi sezon ukraińskiego serialu możemy zobaczyć również w internecie na platformie vod Telewizji Polskiej.

d3ueeq2

"Zniewolona" – fabuła i streszczenie odcinków

Fabuła "Zniewolonej" rozgrywa się w XIX w. Główną bohaterką jest niezwykle piękna Katerina Wierbickaja. Oprócz urody kobieta dysponuje również ponadprzeciętną inteligencją i zacięciem artystycznym. Jednak życie bohaterki serialu "Zniewolona" nie jest bajką. Katerina urodziła się w niewoli i jest własnością Piotra Czerwińskiego, czyli najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Widz śledzi losy pięknej Ukrainki, która rozpoczyna mozolną walkę o wolność.

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 31. odcinku "Zniewolonej"? Sprawdź streszczenie najnowszego odcinka ukraińskiego serialu.

d3ueeq2

Podziel się opinią

Share
d3ueeq2
d3ueeq2