Trwa ładowanie...
d2cip4m

"Zniewolona". Odcinek 31: Co wydarzy się w nowym odcinku serialu? [Streszczenie]

Co wydarzy się w "Zniewolonej"? Co stanie się z Katią, która zemdlała na ulicy po długiej podróży do Kijowa? Oto streszczenie 31. odcinka serialu "Zniewolona".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Zniewolona". Co wydarzy się w 31. odcinku?
"Zniewolona". Co wydarzy się w 31. odcinku? (Materiały prasowe)
d2cip4m

Odcinek 31. "Zniewolonej" obejrzymy w sobotę, 10 sierpnia 2019 o godz. 20:35 na kanale TVP1.

"Zniewolona". Odcinek 31: Co wydarzy się w serialu? [Streszczenie]

W 31. odcinku "Zniewolonej" Grigorij Czerwiński kupuje majątek Szefferów. Możnowładca jest przekonany, że Katia została kupiona razem z całą wsią. Czerwiński nie wie o jej ucieczce do Kijowa, w której pomógł dziewczynie jego własny szwagier – Nikołaj.

d2cip4m

W czasie podróży do stolicy Katia podupadła na zdrowiu i zemdlała na ulicy. Piękną Ukrainkę znajduje pracownica domu publicznego, Wasilinka. Kobieta niechętnie zabiera Katię do swojego miejsca pracy. Tam niewolnicę spotyka kolejne nieszczęście – właścicielka przybytku okrada ją z pieniędzy oraz listu polecającego, który otrzymała od Nikołaja.

Tymczasem Natalia ubolewa nad losem przyjaciółki i zaczyna denerwować tym swojego męża.

"Zniewolona" – fabuła serialu

Fabuła "Zniewolonej" rozgrywa się w XIX w. Główną bohaterką jest niezwykle piękna Katerina Wierbickaja. Oprócz urody kobieta dysponuje również ponadprzeciętną inteligencją i zacięciem artystycznym. Jednak życie bohaterki serialu "Zniewolona" nie jest bajką. Katerina urodziła się w niewoli i jest własnością Piotra Czerwińskiego, czyli najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Widz śledzi losy pięknej Ukrainki, która rozpoczyna mozolną walkę o wolność.

d2cip4m

Podziel się opinią

Share

d2cip4m

d2cip4m