Trwa ładowanie...

"Zniewolona", odcinek 30. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie ukraińskiego serialu? [STRESZCZENIE]

W piątek 9 sierpnia emisja nowego odcinka serialu "Zniewolona". W nim Natalia będzie odczuwać strach, a grób Katii zostanie rozkopany. Sprawdź, co się wydarzy w najnowszym epizodzie ukraińskiego serialu.

"Zniewolona", odcinek 30. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie ukraińskiego serialu? [STRESZCZENIE]Źródło: Materiały prasowe
ddjdtak
ddjdtak

"Zniewolona" - streszczenie 30. odcinka ukraińskiego serialu

Natalia zaczyna obsesyjnie bać się swoich poddanych. Nie chcąc zostawać sama w majątku, więc wyjeżdża do ojca do Nieżyna. Grigorij rozkopuje mogiłę Katii. Jest zdziwiony, gdy nie znajduje jej ciała. Domyśla się, że dziewczyna żyje. Każe ludziom przeszukać las. Kiedy to nie przynosi rezultatu, postanawia kupić majątek Szeffer. Prosi bank o pożyczkę na ten cel.

Orysia opiekuje się poparzonym Nazarem. Mężczyzna prosi ją o rękę, lecz wybranka odrzuca oświadczyny. Katierina odnajduje Nikołaja i prosi go o pomoc. Otrzymuje pieniądze i list polecający. Przy okazji informuje Doroszenkę, że śmierć Aleksieja nie była samobójstwem. Nikołaj podejrzewa swojego szwagra Grigorija. Wycieńczona podróżą Katia dociera do Kijowa i mdleje na ulicy.

ZOBACZ TEŻ: "Absentia": Bohaterka z amnezja wplątana w serię morderstw

"Zniewolona" - o czym jest serial?

"Zniewolona" to ukraiński serial kostiumowy, którego akcja dzieje się w XIX w. Katerina Wierbickaja, czyli główna bohaterka, jest piękną i wykształconą dziewczyną, która walczy o odzyskanie wolności. Pomimo wielu uzdolnień artystycznych, zaczyna uświadamiać sobie, że żadne talenty ani pozycja nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczynie.

Występują m.in. Kateryna Kovalchuk, Oleksiy Yarovenko, Stanislav Boklan i Olha Sumska.

Nowe odcinki można oglądać w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w niedzielę o godz. 20:15 na antenie TVP 1.

ddjdtak
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddjdtak