Trwa ładowanie...
ycipk-c5xvl7

"Zniewolona", odcinek 30. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie ukraińskiego serialu? [STRESZCZENIE]

W piątek 9 sierpnia emisja nowego odcinka serialu "Zniewolona". W nim Natalia będzie odczuwać strach, a grób Katii zostanie rozkopany. Sprawdź, co się wydarzy w najnowszym epizodzie ukraińskiego serialu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Serial "Zniewolona" ogląda kilka milionów widzów
Serial "Zniewolona" ogląda kilka milionów widzów (Materiały prasowe)
ycipk-c5xvl7

"Zniewolona" - streszczenie 30. odcinka ukraińskiego serialu

Natalia zaczyna obsesyjnie bać się swoich poddanych. Nie chcąc zostawać sama w majątku, więc wyjeżdża do ojca do Nieżyna. Grigorij rozkopuje mogiłę Katii. Jest zdziwiony, gdy nie znajduje jej ciała. Domyśla się, że dziewczyna żyje. Każe ludziom przeszukać las. Kiedy to nie przynosi rezultatu, postanawia kupić majątek Szeffer. Prosi bank o pożyczkę na ten cel.

Orysia opiekuje się poparzonym Nazarem. Mężczyzna prosi ją o rękę, lecz wybranka odrzuca oświadczyny. Katierina odnajduje Nikołaja i prosi go o pomoc. Otrzymuje pieniądze i list polecający. Przy okazji informuje Doroszenkę, że śmierć Aleksieja nie była samobójstwem. Nikołaj podejrzewa swojego szwagra Grigorija. Wycieńczona podróżą Katia dociera do Kijowa i mdleje na ulicy.

ycipk-c5xvl7

ZOBACZ TEŻ: "Absentia": Bohaterka z amnezja wplątana w serię morderstw

"Zniewolona" - o czym jest serial?

"Zniewolona" to ukraiński serial kostiumowy, którego akcja dzieje się w XIX w. Katerina Wierbickaja, czyli główna bohaterka, jest piękną i wykształconą dziewczyną, która walczy o odzyskanie wolności. Pomimo wielu uzdolnień artystycznych, zaczyna uświadamiać sobie, że żadne talenty ani pozycja nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczynie.

ycipk-c5xvl7

Występują m.in. Kateryna Kovalchuk, Oleksiy Yarovenko, Stanislav Boklan i Olha Sumska.

Nowe odcinki można oglądać w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w niedzielę o godz. 20:15 na antenie TVP 1.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-c5xvl7

ycipk-c5xvl7
ycipk-c5xvl7